Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy czuliście się kochani


klarunia

Rekomendowane odpowiedzi

Robię się stara :P

Mam 19 lat, w październiku skończę 20. Wiem, że to, iż jestem pełnoletnia, wcale nie oznacza, ze jestem dojrzała emocjonalnie, ale... Jednak dzieckiem nie jestem, tym bardziej na pewno nie powiedziałabym o sobie "głupia nastolatka", po prostu chyba życie mi niemiłe. ;)

Próbowałam nieraz się z tym uporać. Mi jest bardzo ciężko przestać. Raz miałam 3-letnią przerwę, teraz prawie 9-miesięczną, a znów powróciłam do starych przyzwyczajeń. Zazdroszczę Ci, ze Tobie się udało z tego wyjść. To nie takie proste jak może się wydawać. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze bardzo mloda. Skojarzylem bo chyba kiedys widzialem Twoje zdjecie na "ludzie z forum"..:)

 

 

Moze z czasem bedziesz miala na tyle zapelniony dzien obowiazkami , ze po prostu nie bedziesz juz miala na to czasu. Ale probuj jakos inaczej rozladowac napiecie. Np rob pompki...przy okazji bedziesz mogla pewnie "partie" ciala wyrzezbic.. 8) ..ogolnie sport..albo cokolwiek co tylko odciagnie Twoje mysli o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, a mi się podobała tamtejsza atmosfera, ludzie... opieka. :105:

Mnie najbardziej denerwowała pielęgniarka, która przychodziła do mnie w nocy, budziła mnie, by zmienić mi kroplówkę, albo wstrzyknąć coś do wenflonu, no a ja chciałem spać. Poranne mierzenie gorączek też mnie denerwowało, bo było zbyt wcześnie. Jeszcze był tam taki jeden, co chciał ze mną gadać, a ja wtedy już się bałem rozmów z rówieśnikami i musiałem jakoś to przerywać, było to uciążliwe dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, nie gadaj, ze aż tak zapadam w pamięć. 8)

 

Np rob pompki...

Mój rekord to 5. :lol: Więc szybko by się skończyło!

Ale rozumiem, co masz na myśli.

Wiesz co... Jak wyjadę na studia, to powinno być rzeczywiście lepiej. Raz, ze nie będą mnie już dręczyć najbliżsi, a dwa - nie będę mieć czasu, a nawet i prywatności! Mieszkając w akademiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię się stara :P

Mam 19 lat, w październiku skończę 20. Wiem, że to, iż jestem pełnoletnia, wcale nie oznacza, ze jestem dojrzała emocjonalnie, ale... Jednak dzieckiem nie jestem, tym bardziej na pewno nie powiedziałabym o sobie "głupia nastolatka", po prostu chyba życie mi niemiłe. ;)

Ja mam tak, że przy ludziach wygłupiających się czuję się jak dziadek, a przy ludziach poważnych, czuję się jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, o to w sumie jak ja chyba.

a jak żartuję to już w ogóle, bo mam wrażenie, ze mam dziecinne poczucie humoru, osoba poważna, by tak nie powiedziała.

nawet jak piszę wiersze, to też się tego wstydzę, wstydzę się, że piszę dziecinnie, a zaledwie 2 czy tam 3 osoby czytały moje wiersze i podobało im się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123 napisał:

"Ja mam tak, że przy ludziach wygłupiających się czuję się jak dziadek"

Skądś to znam. Też tak się wiele razy czułe, nie wiedzieć czemu?

Albo jak nieraz chciałem powiedzieć coś śmiesznego i powiedziałem, to jakoś we mnie było takie dziwne uczucie, że głupio powiedziałem. Czyli teraz wiem,że to było to, że w przeszłości jako dziecko nie poświęcano mi tyle uwagi ile wymagało dziecko, no i potem kompleksy same się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123

 

Mam podobnie. Dlatego ciezko mi bylo wsrod rowiesnikow bo nie umialem zartowac tak jak oni a dla doroslych bylem zbyt dziecinny. Suma sumarum nigdzie nie pasowalem;p

 

Monar

 

Spoko. Mozna by razem pobiegac ale znajac zycie to Ty gdzies z kranca swiata jestes;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że wczoraj napisałam tutaj posta, ale pewnie po napisaniu zrezygnowałam z wysłania go, często tak mam i potem już nie wiem gdzie odpisałam a gdzie nie :P

Na pocieszenie powiem, że też będę biegać sama o ile się zdecyduję, a taka ładna pogoda jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że wczoraj napisałam tutaj posta, ale pewnie po napisaniu zrezygnowałam z wysłania go, często tak mam i potem już nie wiem gdzie odpisałam a gdzie nie :P

Na pocieszenie powiem, że też będę biegać sama o ile się zdecyduję, a taka ładna pogoda jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×