Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze pomóżcie pilne!


ola.b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa, szukam pilnie pomocy, Od kilku miesięcy nie spałam sama, od dziś muszę od czasu do czasu spać sama w mieszkaniu, Boje się spać sama w pokoju, słysze różnie dźwięki, ciąglę się rozglądam nie mówiąc już o spaniu bo zasypiam nad ranem. Jestem oblana zimnym potem. Brałam proszki uspokajające kiedy zdarzyło się tak że byłam sama w mieszkaniu. Siedze przy zaswieconym swietle i muzyce nic nie pomaga. Bardzo się boje i nie umiem sobie przetłumaczyć że nic mi nie grozi... Pomóżcie! Nie chce znów przechodzić tego koszmaru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olu, niestety, przeżywam ten koszmar dość często :(

 

moje metody radzenia sobie z tym nie są dobre, więc nawet się nimi z Tobą nie podzielę, ale po prostu wiedz, że nie jesteś w tym sama..

że jest nas więcej..

 

i że to tylko Ci się wydaje..

 

a może masz w domu jakiś afobam czy coś w tym stylu?

 

tulam do serca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich wypadkach bieglam jak najszybciej do łóżka przykrywalam sie koldra i staralam sie nie ruszac ani nie wydawac dzwiekow, wtedy wmawialam sobie ze nikt mnie nie zobaczy po ciemku i nie uslyszy. Raczej twarz mialam zwrocona w strone sciany zeby nie widziec pomieszczenia.

Zamknij oczy i spij :zzz:

 

Dodam ze mam 26 lat i w dalszym ciagu cos takiego mi sie zdarza od czasu do czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×