Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

widzę ,że "twoje sprawy" mają się nie najgorzej skoro dalej się udzielasz na forum :).

 

Taaaaa

Dorzucili mi zarzuty............ To nic, że wyssane z palca zupełnie. Słowo kur.wy jest święte i nie potrzeba poza tym słowem żadnych dowodów. Milicja zawsze korzysta z takich okazji i czyści archiwa z niewyjaśnionych spraw podsuwając delikwentowi kolejne papierki do podpisania. Moje zaprzeczenia nie mają najmniejszego sensu w konfrontacji ze "skruszoną kurw.ą" Jego to wali. Niezależnie od ilości zarzutów i tak ma zagwarantowany wyrok w zawieszeniu. Obojętnie 100 czy 390 zarzutów i obojętnie jakiej wagi. No chyba że zbrodnia...

Tak to działa.

Jedyne co mogę robić to wszelkimi sposobami przedłużać proces, tak aby za rok - dwa, a nie za kilka miesięcy mnie dojechali...

I szlag mnie trafia że pozostały czas jest marnowany depresją czy innym chadowskim gów.nem. Powinienem "łapać" każdy dzień i wyssać wszystko co możliwe z tych dni, ktore mi pozostały.... Gdybym był zdrowy to uczyniłbym z resztki życia niekończącą się imprezę....

 

Świadek Koronny w majestacie prawa to świętość.Każde jego słowo i każde jego zeznanie jest wiarygodne.Z tego co słyszałem to dla Prokuratora to też ogromny prestiż i podstawa do awansu jeżeli ma pod sobą świadka 60-tke. Wiem ,że działa organizacja Stop Pomówieniom i te problemy są naświetlane w programie Państwo w Państwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małgosia - ależ lamo u mnie działa znakomicie

Ten zjazd trzeba zwyczajnie przeczekać. Z doświadczenia wiem że potrwa maksymalnie 2 tygodnie i znów wejdę na obroty.Ta pewność mnie uspokaja. Jak już wielokrotnie pisalem - porównując do stanu sprzed lamo, to tak, jak jest teraz może być już do końca życia....

Tak więc spokojnie

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj nie ma chyba większego upokorzenia dla człowieka niż choroba psychiczna. Ciężko w nieskończoność maskować objawy patologicznego lenistwa i trudności w funkcjonowaniu przed znajomymi i dalszą rodziną a jeżeli się przyznasz to jesteś po prostu marginesem społecznym.A takie informacje niestety szybko się rozchodzą.Stajesz między młotem a kowadłem, albo jesteś leniem albo mówisz ,że jesteś chory nakładając na siebie dożywotnie brzemię. Jest jeszcze trzecia opcja ,że się przyznajesz a ludzie bagatelizują chorobę i mówią ,że to jest twój wymysł.I jaką tu politykę trzeba uprawiać?Nie wliczam już samych objawów choroby.Od dwóch lat ciężka depresja. Jak to mówił kiedyś Tomaszewski "Drzewa umierają stojąc".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jesli ktos jest psychicznie chory tzn ze jest niebezpieczny i nie wiadomo kiedy sie na ciebie zuci i cie udusi. Ale to wina mass mediow. Te wszystkie filmy o szpitalach o agresywnych pacjentach z drgawkami ktorzy drapia sciany. Gowno prawda.

 

Co do bagatelizacji choroby. Ja zrobilem ten blad ze zwierzylem sie najblizszym znajomym z pracy, 2 osoba. Totalnie mnie nie rozumieja. Moze maja medialny obraz dlatego do ktorego mi daleko. Hipo pewnie bylo postrzegane jako stan zdrowia i wigoru choc byla zwracana mi uwaga ze jestem za glosny, za szybko mowie i nie daje dojsc do slowa i pytania czy ty kiedys spisz. Ale nie spieli tego w klamre choroba psychiczna. Poza tym pewne rzeczy do pewnego stopnia mozna ukryc. Choc nie raz swoim karygodnym zachowaniem "wolalem o pomoc". Nigdy wiecej tego nie popelnie. Nigdy nie chcialem byc lubianym, znanym tylko zrozumianym.

 

PS. Bylo juz troche dobrze, radosc, smiech a juz mnie zwala w dol. Oczywiscie bez bodzca z zewnatrz. Ogarnia mnie taka nastrojowa pizda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy lepiej takich informacji nie udzielać, bo ludzie przy takim poziomie bezrobocia potrafią być perfidni i podkładać świnie, ale z drugiej strony dobrze ,że w ogóle jesteś w stanie pracować.Te stereotypy już dawno się narodziły i ciężko będzie je złamać. Tym bardziej ,że media sprzedają proste patenty ludziom. Słyszę wiadomości ,że tutaj jakiś schizofrenik kogoś zabił, dostał furii itd. Katarzyna z Sosnowca jest niepoczytalna, zabiła dziecko i na domiar złego zasłania się depresją poporodową. W ogóle mam takie wrażenie ,że motyw choroby psychicznej jest ostatnio bardzo modny w serialach. Nie zdają sobie sprawy ,że taki przekaz jest ogromna krzywda dla innych chorych.

Stany hipomaniakalne są też interpretowane jako ADHD. Spotkałem się kiedyś z taką opinią od współlokatora jak zobaczył ,że jestem pełen werwy i energii. Ale stan hipomaniakalny to chyba największy plus CHADU. Wymarzony pracownik dla każdego szefa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę wytrzymać stanu w którym się znajduje.

Wczoraj miałam szkolenie związane z pracą, dowiedziałam się, że będę musiała wykonywać sto telefonów dziennie.

To mnie przerasta, boję się i nienawidzę dzwonić! Jeszcze ten ogrom do nauczenia na dzisiejsze szkolenie z branży która jest mi kompletnie obca i zupełnie mnie nie interesuje... Moja koncentracja do tego wynosi minus milion.

Nie wiem jak się tego nauczę, mam 2,5 godziny.

 

A jutro praktyki i jestem przerażona, bo nie mogę dać plamy. Muszę umalować dziewczyny na galę i musi być to świetnie wykonane. Boże, powstrzymuję się żeby nie zrezygnować, mam jeszcze dwie godziny na podjęcie decyzji. chociaż nie powinnam, nie mogę odwołać tego w ostatniej chwili, bo nie wiem czy znajdą zastępstwo.

 

DAJCIE MI SIŁĘ BŁAGAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że tego nie widać-jesteśmy inwalidami

Heh, jebanymi mentalnymi kalekami :P

 

Ostatnio rozmyślałem nad przypadkiem Jaśka Meli - tego zioma, co to go prąd jebnął. Mimo wszystko gość sobie lata, biega, skacze, wywija tymi swoimi kikutami, bieguny zdobywa, po Afrykach się wozi, fundacje prowadzi. Doszedłem do wniosku, że gdybym dostał 100 % gwarancje, że jak amputuję sobie rękę i nogę, w zamian odzyskam "zdrowy musk", to chyba z marszu, tak jak stoję, poszedłbym do piwnicy po piłę i upierdolił sobie owe kończyny na żywca.

 

Makabryczne, ale w sumie to tylko kończyny. Za to gdy pierdoli Ci się w ośrodkowym układzie nerwowym, wtedy dosłownie tracisz wszystko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trust_me, Bardzo chore ? Mam nadzieję, że mimo wszystko jednak nie trzeba Cię wieszać na drzewie, żeby móc Cię wyruchać ? :D

 

http://www.sadistic.pl/wiezienna-historia-o-seksie-z-kaleka-vt201942.htm - pytanie inspirowane powyższą niedawno przeczytaną przeze mnie historią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, to niejaki relatywista, taki koleś, co to ma dużo fanów na forum

No już nie przesadzajmy z tymi fanami :P

 

Nie znam i dzięki Bogu , ze nie mialem okazji poznac.

Widzisz, Ty nie chcesz - masz wybór ;) Ja nie mam tak dobrze. Niestety jestem na siebie skazany już do końca zycia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie kurwy z ZUS-u przesłali mi pismo odmowne odnośnie renty, że jestem zdolny do pracy.Tylko lecze się od 2007 a od dwóch lat zdycham na ciężką depresję z zaburzeniami poznawczymi i z każdej pracy góra po miesiącu mnie wywalali. Dodam ,że raz byłem dwa miesiące w psychiatryku i mam jeszcze niepełnosprawną nogę(jestem po 7 operacjach i orzeczenie o niepełnosprawności). Chyba zrobiłbym tak samo jak kolega powyżej czyli uciął dwie kończyny za zdrowy mózg. Leczyłem się na choroby fizyczne i psychiczną i z doświadczenia wiem ,że choroba psychiczna zawsze będzie cięższa od choroby fizycznej, nawet tych najgorszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×