Skocz do zawartości
Nerwica.com

NN - czy ma ktos z was dziewczynę?


Egoista

Rekomendowane odpowiedzi

Faceci, chcialbym sie was zapytac czy macie dziewczyne majac jednoczesnie NN. Jesli tak to jak wyglada wasz zwiazek? Jak wygladaja relacje miedzy wami a partnerka ? Pytam sie gdyz sam choruje na NN, staram sie to zwalczac no ale wiadomo, nie zawsze sie to udaje. Caly temat wynika z tego iz bardzo podoba mi sie pewna znajoma, wydaje mi sie ze tez jej wpadlem w oko, ale obawiam sie, ze jezeli faktycznie sie z nia zwiaze to moge ja zaczac krzywdzic, gdyz w niektorych ludziach ktorzy takze sa jej znajomymi widze wroga, pozatym bywm czasami dziwny, jak to zazwyczaj z NN bywa a to wszystko sie moze odegrac na jej opinii wsrod jej znajomych. Mimo wszystko ona widzi czasami ze bywam "nieswój" , niemowi mi o tym ale ja wiem ze to widzi i traktuje to takk jakby nic sie niedzialo nietypowego, ja osobiscie bardzo ja cenie za taki ruch. Swietnie sie dogadujemy ale tak jak mowie, jezeli by faktycznie mialo miedzy nami cos zaiskrzyc, to nie chcialbym b yc dla niej ciezarem poniewaz bardzo sobie ja cenie :). Prosze was o opinie i porady na ten temat, gdyz mam dopiero 17 lat, nigdy nie bylem w zwiazku, zreszta odrzucenie czy tez zebranie kosza od dziewczyny jest tez jednym z moich natrętnych myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że chorujesz na NN ? Zdiagnozowałeś się sam, czy zrobił to specjalista ? Bierzesz na to jakieś leki ?

Jak dziewczyna ci się podoba to staraj się spędzać z nią więcej czasu, może coś z tego wyjdzie. Wydaje mi się, że twoje obawy są całkiem zwyczajne i nie mają nic wspólnego z chorobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno komuś z nerwicą natręctw nie jest łatwo być w związku albo nawet egzystować w społeczeństwie. Co jak co każdy człowiek nie tylko ty ma jakieś swoje utrapienia, bo nikt nie jest idealny... dziewczyna z którą się spotykasz również, ona też ma swoją "tajemnice". Tak jak kolezanka wyżej jestem zdania, że najwazniejsze abys z nią sie spotykał i spedzał czas. Jesli będzie jej na Tobie zależeć zaakceptuje Cie takim jakim jesteś, Ty też będziesz musiał zaakceptować taką jaka ona jest. Wtedy Twoja nerwica i jej problemy nie będą dla was ważne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egoista, nie przejmuj się że masz NN, Poniekąd to że bywasz nie swój jest tutaj atutem. Nie może być wam ciągle miło bo to bedzie nudne i szybko się jej to znudzi a tak jak masz gorsze dni i jesteś nie swój, fundujesz jej palete emocji. Zobacz jak to jest, jak czlowiek się pokłóci chodzi wkurzony a potem jak przyjdzie do zgody, to jest przesłodko :).

 

Na jakim tle masz to nn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egoista, nie przejmuj się że masz NN, Poniekąd to że bywasz nie swój jest tutaj atutem. Nie może być wam ciągle miło bo to bedzie nudne i szybko się jej to znudzi a tak jak masz gorsze dni i jesteś nie swój, fundujesz jej palete emocji. Zobacz jak to jest, jak czlowiek się pokłóci chodzi wkurzony a potem jak przyjdzie do zgody, to jest przesłodko :).

 

Na jakim tle masz to nn?

 

nie zgodze się z Tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×