Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

buahahaha ales mnie rozbawil 23latku, a wlasciwie gowniarzu bo gowno w zyciu widziales a pier.do.lisz ze sie czytac tego nie da.

 

wg ciebie kobieta powinna cie zdobyc, prac, gotowac, sprztac, dzieci rodzic, wychowywac, gosci przyjmowac a ty co? bedziesz na fotelu piwo pil?

 

powodzenia i lepiej juz nic nie pisz bo sie tylko pograzasz

 

Nie, to facet ma za nią latać, błagać i ją zdobywać. Za dużo telenoweli się naoglądałaś :lol:

Która z was chce uległego faceta? No która? Piwa nie piję, więc nie wiem po co o tym wspominasz.

Kazimiera Suka robi wam wodę z mózgu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha ales mnie rozbawil 23latku, a wlasciwie gowniarzu bo gowno w zyciu widziales a pier.do.lisz ze sie czytac tego nie da.

 

wg ciebie kobieta powinna cie zdobyc, prac, gotowac, sprztac, dzieci rodzic, wychowywac, gosci przyjmowac a ty co? bedziesz na fotelu piwo pil?

 

powodzenia i lepiej juz nic nie pisz bo sie tylko pograzasz

 

Nie, to facet ma za nią latać, błagać i ją zdobywać. Za dużo telenoweli się naoglądałaś :lol:

Która z was chce uległego faceta? No która? Piwa nie piję, więc nie wiem po co o tym wspominasz.

Kazimiera Suka robi wam wodę z mózgu :P

to moze sie napij zamiast pier.do.li.c

 

pewnie cie jakas zranila i teraz kazda szufladkujesz jaka ta zla i wredna.

 

byles taki "ulegly" jak to sam napisales a ta cie w chu,ja zrobila. moze zdradzila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziewczyna ma o mnie walczyć, a nie ja o nią.

Może jakaś dziewczyna cię kiedyś rzuciła ale to co piszesz to jest ABSURD chyba że jesteś Jamesem Bondem, Supermanem i George Clooney w jednej osobie, może wtedy będą się o ciebie zabijać... Jak komuś zależy na związku to to okazuje a z takim podejściem raczej każdą dziewczynę zniechęcisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziewczyna ma o mnie walczyć, a nie ja o nią.

Może jakaś dziewczyna cię kiedyś rzuciła ale to co piszesz to jest ABSURD chyba że jesteś Jamesem Bondem, Supermanem i George Clooney w jednej osobie, może wtedy będą się o ciebie zabijać... Jak komuś zależy na związku to to okazuje a z takim podejściem raczej każdą dziewczynę zniechęcisz.

A moze to one zniechęciły jego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Reptile, poglądy masz jak ze średniowiecza i faktycznie pier.... jakbyś był półbogiem (nie chodzi tu o wygląd, ale raczej podejście do tego co ci się "należy").

w ogóle nie ma czegoś takiego, że zdobywać ma on czy ona, uważam, że każdy może. ale co zaobserwowałam ostatnio - faceci wcale nie lubią, jak dziewczyna o nich walczy, może przez to n ie czują się męsko :mrgreen:

z drugiej strony to ogólnie się bardzo wielu w główkach poprzewracało ostatnimi czasy (przykład powyżej :lol: ). delikwenci wyobrażają sobie nie wiadomo co, że jak raczyli zadzwonić, to już w ogóle, dziewczyno, powinnaś u ich stóp leżeć z wdzięczności ;) albo "strzelanie fochów" - facet potrafi się obrazić (dodam, że obcy, po 1 "randce"), bo dziewczyna mówi, że nie może się akurat, powiedzmy, w najbliższy weekend spotkać, bo ma już inne plany. czy to jest normalne zachowanie??

ale, mimo wszystko, nie generalizuję, że wszyscy faceci są pojeb....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Reptile, poglądy masz jak ze średniowiecza i faktycznie pier.... jakbyś był półbogiem (nie chodzi tu o wygląd, ale raczej podejście do tego co ci się "należy").

w ogóle nie ma czegoś takiego, że zdobywać ma on czy ona, uważam, że każdy może. ale co zaobserwowałam ostatnio - faceci wcale nie lubią, jak dziewczyna o nich walczy, może przez to n ie czują się męsko :mrgreen:

z drugiej strony to ogólnie się bardzo wielu w główkach poprzewracało ostatnimi czasy (przykład powyżej :lol: ). delikwenci wyobrażają sobie nie wiadomo co, że jak raczyli zadzwonić, to już w ogóle, dziewczyno, powinnaś u ich stóp leżeć z wdzięczności ;) albo "strzelanie fochów" - facet potrafi się obrazić (dodam, że obcy, po 1 "randce"), bo dziewczyna mówi, że nie może się akurat, powiedzmy, w najbliższy weekend spotkać, bo ma już inne plany. czy to jest normalne zachowanie??

ale, mimo wszystko, nie generalizuję, że wszyscy faceci są pojeb....

pantofel przykład powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, ze kolega reptile sie naczytal stron o pick-up artist i troche nienajlepiej zrozumial ta cala filozofie, ktora notabene jest bardzo hedonistyczna. fakt, faktem to funkcjonuje w zyciu, ze czasme kobiete trzeba olac, zeby ona sobie zdala sprawe, ze jej zalezy - bo mysla bardzo emocjonalnie. ale to ciezko sie wyjasnia w dwoch zdaniach. oczywiscie tutaj kobiety beda mowic co innego, ale gdy przyjdzie codo czego to postapia wbrew nawet swojej logice, bo milosc to totalne szalenstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, wiekszosc z was bedzie miala ochote mnie udusic ale co tam. Dziewczyny ja rozumiem,ze czasem prawda boli ale trzeba sie tez do wielu rzeczy przyznac!

Jest wiele dziewczyn/kobiet, ktore "łapią" faceta na dziecko.

Chcą ślub tu i teraz - ale tylko po to, by sie "ustawic" u boku kolesia z "dobrej rodziny".

Łapią fochy bez powodu.

Uważają,ze skoro są kobietami to każdy facet powinen leżeć u ich stóp.

Prykłady można mnożyć!

Gdy już dostaniemy po tyłku robimy się normalne. Gdy stracimy coś, często uświadamiamy dopiero sobie,ze właściwie to teraz stracilysmy cos ważnego.

Życie z facetem to kompromis a nie życie pt" Misiu będzie za mną latał"!

Przez wiele dziewczyn/kobiet szurniętych - te normalne są traktowane jak kretynki! Ale w każdej z nas drogie Panie znajdzie się coś do poprawy! Albo sie dostosujemy, albo to mienimy, albo facet się przyzwyczai albo nie! Ale bycie z kimś to nie stanie przy garach, czy trzymanie palca prosto w .... To ciągłe kompromisy i walka o to by bylo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu piszesz o mniejszoscich i uogolniasz reszte cala.

 

wiadomo ze sa takie kobiety, tak samo jak sa faceci debile ktorzy licza ze to lasaka za nimi bedzie latac.

 

w ogole to nudna ta dyskusja, nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo kobiety to ZŁO, widać słychać i czuć

phe

nie kobiety sa zle, ludzie sa zli

 

najlepiej zwalic na baby.

 

Racja paranojo - zły charakter, wcale nie zależy od płci... Jak ktoś jest skurwysynem, to nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna. Ot co! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszlo Wam do glowy, ze aby byc z kims, to wpierw trzeba miec o czym z ta druga osoba rozmawiac, miec jakis wspolny mianownik? Bo czasami odnosze wrazenie, ze szukacie na sile; macie takie parcie, ze gorzej juz byc nie moze (dotyczy glownie plci meskiej).

 

[Dodane po edycji:]

 

Musze jednak zaznaczyc an korzysc moich przedmowcow, ze niektore Panie niestety maja cholernie wygorowane ambicje i niestety to sie klania teraz...jak ktos to wyrazil: zwiazek to ciagly kompromis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ja nie szukam, a tym bardziej nie na sile. wyznaje zasade ze jak sie trafi to ok a jak nie to trudno. samej mi tez dobrze.

 

nie wiem jak w przypadku innych kobiet ale wiadomo kazdy jakies tam wymagania i oczekiwania ma, jedna chce bruneta, druga takiego co gotowac umie a inna moze takiego ktory jest romantyczny. ja chce takiego zeby byl dla mnie dobry. wyglad? no zeby mnie nie odpychal, nie szukam kolesia z zurnala.

 

wiadomo ze nie bede z kims kto np jest kompletnie inny jak ja. szukamy kogos kto bedzie wyznawal podobne zasady, itp. i oczywiste to jest ze czasem trzeba isc na kompromis, co nie znaczy ze bede cale swoje zycie przewracac do gory nogami zeby tylko pasowalo to drugiej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiazek to ciagly kompromis.
pier..le kompromis :mrgreen:

a tak bardziej serio to jasne ze czasem sa pewne ustepstwa jesli nam na kims zalezy ale wlasnie sztuka w tym aby tak sie dobrac by nie szly one zbyt daleko i nie przekraczaly osobistych granic

zeby nie bylo takiego przeciagania liny w ktorym nikt nie jest tak naprawde szczesliwy

wg mnie dziewczyny z wysokimi wymaganiami (ale znowu nie z kosmosu) maja potem fajnych chlopakow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ja nie szukam, a tym bardziej nie na sile. wyznaje zasade ze jak sie trafi to ok a jak nie to trudno. samej mi tez dobrze.

 

nie wiem jak w przypadku innych kobiet ale wiadomo kazdy jakies tam wymagania i oczekiwania ma, jedna chce bruneta, druga takiego co gotowac umie a inna moze takiego ktory jest romantyczny. ja chce takiego zeby byl dla mnie dobry. wyglad? no zeby mnie nie odpychal, nie szukam kolesia z zurnala.

 

wiadomo ze nie bede z kims kto np jest kompletnie inny jak ja. szukamy kogos kto bedzie wyznawal podobne zasady, itp. i oczywiste to jest ze czasem trzeba isc na kompromis, co nie znaczy ze bede cale swoje zycie przewracac do gory nogami zeby tylko pasowalo to drugiej osobie.

 

I taka postawa mi sie podoba!

 

[Dodane po edycji:]

 

zwiazek to ciagly kompromis.
pier..le kompromis :mrgreen:

a tak bardziej serio to jasne ze czasem sa pewne ustepstwa jesli nam na kims zalezy ale wlasnie sztuka w tym aby tak sie dobrac by nie szly one zbyt daleko i nie przekraczaly osobistych granic

zeby nie bylo takiego przeciagania liny w ktorym nikt nie jest tak naprawde szczesliwy

wg mnie dziewczyny z wysokimi wymaganiami (ale znowu nie z kosmosu) maja potem fajnych chlopakow ;)

 

Obawiam sie, ze w tej sytuacji polowanie dlugie bedzie, las coraz gestszy a zwierzyna plocha bedzie i uciekac ciagle przed mysliwym. Zmien taktyke lowow a ofiara przyjdzie sama. Jak w buddyzmie: im mniej chcesz tym wiecej masz :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze w tej sytuacji polowanie dlugie bedzie, las coraz gestszy a zwierzyna plocha bedzie i uciekac ciagle przed mysliwym. Zmien taktyke lowow a ofiara przyjdzie sama. Jak w buddyzmie: im mniej chcesz tym wiecej masz :D .
polowanie juz dawno szczesliwie zakonczone 8);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

pk-pk, fajnie ze sie zgadzasz ze mna :D

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

[Dodane po edycji:]

 

Obawiam sie, ze w tej sytuacji polowanie dlugie bedzie, las coraz gestszy a zwierzyna plocha bedzie i uciekac ciagle przed mysliwym. Zmien taktyke lowow a ofiara przyjdzie sama. Jak w buddyzmie: im mniej chcesz tym wiecej masz :D .
polowanie juz dawno szczesliwie zakonczone 8);)

 

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

 

C O N G R A T U L A T I O N S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×