Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica-psychiatra,psychoterapeuta-co robić


arnie

Rekomendowane odpowiedzi

To pierwszy post tutaj więc wybaczcie jeśli to już było.

Nerwicę mam od zawsze raz lepiej raz gorzej,jestem alkoholikiem-nie piję od 8 lat.Ostatnio zauważyłem jednak nasilenie objawów,denerwuje mnie wiele wszystko,na punkcie niektórych niestety mam totalnego fixa np.jedzenie z kimś-nie mogę jeść z kimś bo denerwuje mnie to jak ta druga osoba je,dżwięki przy tym-nawet nie mlaskanie ale jakieś takie pukanie doprowadza mnie do szału,podobnie jak przełykanie,podobnie mam ze szczekaniem psa sąsiadki-dostaję szału jak zaczyna się to szczekanie-zamiast oczywiście unikac tego-to ja jeszcze ściszam i nadsłuchuję czy szczeka-kompletny dzień świra.Takich zachowań mam jeszcze kilka-długo by pisać choć pewnie napiszę póżniej.

Mam tego dosyć i muszę coś z tym zrobić-moje pytanie brzmi-gdzie mam iść-psychiatra czy psychoterapeuta?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info,piesek mnie do szału doprowadza,to taki mój gwóźdż do trumny,oczywiście staram się sobie tłumaczyć etc,mówić że to przecież tylko pies etc ale w środku mnie rozsadza,dom w którym czułem się dobrze i spokojnie zamienił się w jakiś koszmar w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×