Skocz do zawartości
Nerwica.com

psychiatra na NFZ


Gordon Strachan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda w Polsce opcja leczenia się na NFZ. Są szanse się dostania? Tyle złego się mówi o NFZ i w ogóle o jakości publicznej służby zdrowia.

Jak z waszych doświadczeń wynika leczenie publicznie vs. nie-publicznie.....

moim zdaniem jeśli jest opcja takiego samego leczenia się ale all-inclusive na koszt państwa, to uważam to za fajną opcje, duzo lepszą niż prywatnie, tylko czy łatwo się dostać na NFZ, to jest pytanie (na które nie znam odpowiedzi).

 

Tak wogóle to kurwa nie wiedziałem gdzie wepchnąć ten wątek - tzn. w jakie zagadnienie to wcisnąć więc jak coś to administracja niech się tym zajmie.

wielkie buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordon Strachan, Z leczeniem na NFZ bywa różnie, zależy od miasta, miejscowości. U mnie nie ma problemu z wizytą u psychiatry w ramach NFZ, z terapię też nie. NIe ma kolejek. Za to są kolejki do psychiatry prywatnie.

Jeśli chodzi o kompetencje specjalistów w ramach NFZ...można trafić na "dobrych" i tych "złych". Tak jak w przypadku terapii i leczenia prywatnego. Na to nie ma reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak trafisz, reguł nie ma. Raz jak byłem prywatnie i grubo zapłaciłem za wizytę to trwała ona 5 minut: "dzień dobry, , do widzenia". A raz jak byłem na NFZ to trafiłem na wybitnego fachowca, który przyjmował zarówno na NFZ jak i prywatnie. I ta wizyta na kasę chorych nie ustępowała w niczym prywatnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×