Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

NN4V, jesteś wyjątkowym kretynem, byłoby świetnie jakbyś przestał już pisać na tym forum bo tych twoich "mądrości" nie da sie już czytać

W jednym z wątków przyznał się, że z tego konta korzysta wspólnie ze swoją kobietą. :D ...

Bzdura - jesteś kłamcą lub idiotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joha, Pociąg do dziewic uważasz za rodzaj preferencji seksualnych??? ale jak wiadomo kobieta pozostaje dziewicą do pierwszego razu, a potem co?...

Znałem taką, co 7 razy była dziewicą. Dla chcącego nic trudnego, a rezolutność facetów jak widać bez szału. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V lubi wprowadzać w tematach pseudointelektualny bełkot, swoisty przerost formy nad treścią.

A możesz to jakoś dokładniej przybliżyć? Na czym polega ów "swoisty przerost formy nad treścią"?

Czy tylko tak sobie pierdzielisz farmazony z nudów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonley Paladin, Oczywiście że masz prawo tak sądzić.Tylko dopóki nie zmienisz swojego nastawienia,rozumowania masz nikłe szanse na znalezienie seksu innego niż u kobiet najstarszego zawodu na świecie.Tak samo jak kobiety do związku.Bo gdzie będziesz szukał dziewicy w podstawówce? Ok,tylko uważaj żeby za pedofila cię nie wzieli.Będziesz szukał kobiety z dziewictwem do sprzedania? Drogie rzeczy panie.Większość osób ci próbuję to rozumowanie wyperswadować w dobrej wierze.

 

Chociażby w kościele. Co to jest mało kobiet które czekają z seksem do ślubu z powodów religijnych?

on jakoś znalazł dziewice sam będąc czysty w wieku 33 lat, więc szanse nie są zerowe. A jeżeli nie uda mi się znaleździ takiej kobiety mam jeszcze plan b i c więc spokojnie. Zresztą polecam obejrzeć cały filmik bo trochę zrozumiecie mój sposób myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joha, dyskryminacja to nic złego? Eh... Obaj macie dziwne poglądy na temat kobiet i związków. Nie dziwię się, że kobiety Was unikają.

 

Lonley Paladin, oczywiście, że każdy ma pewne preferencje w stosunku do potencjalnego partnera. Ale chodzi o to, że jeśli np. Twoim ideałem jest blondynka, a spotykasz świetną dziewczynę, ale brunetkę (która za cholerę nie da się przefarbować na blond 8) ), to co wtedy? Nie będziesz z nią, bo ma nie ten kolor na głowie? To samo jest z dziewictwem. Zresztą w wierze katolickiej ważniejsza jest czystość, która jest możliwa nawet w przypadku już-nie-dziewic.

 

Ja np lubie dziewczyny które nie rzucają się w oczy, nie ubrane wyzywająco bez makijażu itp

Gdzie Ty widujesz kobiety całkowicie bez makijażu? 8)

W wierze katolickiej dziewictwo jest bardzo ważne. Oczywiście po wyznaniu szczerej skruchy i spowiedzi grzechy zostają odpuszczone. Ale seks przedmałżeński to grzech który był karany w ST śmiercią. Nawet jest wzmianka że seks łączy dusze więc ślub jest tylko formalnością a najważniejszą rzeczą jest właśnie ten pierwszy raz małżonków swoiste dopełnienie wzięzi. Poza tym dzisiejsza wiara ma niewiele wspólnego z tym co nauczał Jezus 2 tysiąca lat temu. Kościół przemyka oczy na pewne zachowania ludzi w obawie o jeszcze większe zmniejszenie wiernych. Zresztą poczytaj sobie fragmenty Biblii i co święty Paweł pisał o tym. Najwięcej ludźi będzie straconych właśnie przez grzechy seksualne bo one są najpowszechniejsze. Bóg dając nam popęd dał nam zadanie żeby nad nim panować, i dla większości jest to niemożliwe do wykonania niestety. Ale to tak abstrachując od tego tematu jaki się tu zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joha, dyskryminacja to nic złego? Eh... Obaj macie dziwne poglądy na temat kobiet i związków. Nie dziwię się, że kobiety Was unikają.

 

Lonley Paladin, oczywiście, że każdy ma pewne preferencje w stosunku do potencjalnego partnera. Ale chodzi o to, że jeśli np. Twoim ideałem jest blondynka, a spotykasz świetną dziewczynę, ale brunetkę (która za cholerę nie da się przefarbować na blond 8) ), to co wtedy? Nie będziesz z nią, bo ma nie ten kolor na głowie? To samo jest z dziewictwem. Zresztą w wierze katolickiej ważniejsza jest czystość, która jest możliwa nawet w przypadku już-nie-dziewic.

 

Ja np lubie dziewczyny które nie rzucają się w oczy, nie ubrane wyzywająco bez makijażu itp

Gdzie Ty widujesz kobiety całkowicie bez makijażu? 8)

W wierze katolickiej dziewictwo jest bardzo ważne. Oczywiście po wyznaniu szczerej skruchy i spowiedzi grzechy zostają odpuszczone. Ale seks przedmałżeński to grzech który był karany w ST śmiercią. Nawet jest wzmianka że seks łączy dusze więc ślub jest tylko formalnością a najważniejszą rzeczą jest właśnie ten pierwszy raz małżonków swoiste dopełnienie wzięzi. Poza tym dzisiejsza wiara ma niewiele wspólnego z tym co nauczał Jezus 2 tysiąca lat temu. Kościół przemyka oczy na pewne zachowania ludzi w obawie o jeszcze większe zmniejszenie wiernych. Zresztą poczytaj sobie fragmenty Biblii i co święty Paweł pisał o tym. Najwięcej ludźi będzie straconych właśnie przez grzechy seksualne bo one są najpowszechniejsze. Bóg dając nam popęd dał nam zadanie żeby nad nim panować, i dla większości jest to niemożliwe do wykonania niestety. Ale to tak abstrachując od tego tematu jaki się tu zrobił.

 

Wracając do tematu, powtórzę że jest to gdybanie co bym zrobił bo nigdy nie byłem zakochany(nie wiem nawet czy potrafię kochać drugiego człowieka kobiete), nawet zauroczony. Nigdy nie miałem okazji do jakiegoś bliższego kontaktu z kobietami. I nie wiadomo czy będę w ogóle kiedykolwiek miał, ale na dzień dzisiejszy jakbym spotkał nie dziewice i coś bym poczuł to raczej starałbym się nie zakochiwać, tylko pochodzić, wprawić się i zostawić(wiem że to nie brzmi niezbyt moralnie ale wiem sam że nie mógłbym być w takim związku na dłużej, znam siebie najlepiej ze wszystkich i wiem żeby mnie to męczyło do końca życia a nie chce tego, zresztą są tacy co tak robią cały czas i im ciągle uchodzi a mają na koncie kilkanaście czy kilkadziesiąt kobiet więc jedna taka akcja była by niczym, zresztą może być starsza babka która nie szuka poważnego związku, kiedyś młodzi się właśnie wprawiali na dojżałych kobietach). I później już bez żadnych barier szukać dziewicy czy nie dziewicy jako wybranki. To jest plan B a plan C to oczywiście skorzystanie z usług prostytutki. Albo tak albo tak i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wierze katolickiej dziewictwo jest bardzo ważne. Oczywiście po wyznaniu szczerej skruchy i spowiedzi grzechy zostają odpuszczone. Ale seks przedmałżeński to grzech który był karany w ST śmiercią. Nawet jest wzmianka że seks łączy dusze więc ślub jest tylko formalnością a najważniejszą rzeczą jest właśnie ten pierwszy raz małżonków swoiste dopełnienie wzięzi. Poza tym dzisiejsza wiara ma niewiele wspólnego z tym co nauczał Jezus 2 tysiąca lat temu. Kościół przemyka oczy na pewne zachowania ludzi w obawie o jeszcze większe zmniejszenie wiernych. Zresztą poczytaj sobie fragmenty Biblii i co święty Paweł pisał o tym. Najwięcej ludźi będzie straconych właśnie przez grzechy seksualne bo one są najpowszechniejsze. Bóg dając nam popęd dał nam zadanie żeby nad nim panować, i dla większości jest to niemożliwe do wykonania niestety. Ale to tak abstrachując od tego tematu jaki się tu zrobił.

ST może i tak, ale Jezus to zmienił. Chyba każdy zna fragment o kamienowaniu. Biblię trzeba czytać w kontekście tamtych czasów, a nie literalnie.

Więc jesteś katolikiem sprzeciwiającym się Kościołowi, bo jest za mało restrykcyjny. Sympatyzujesz z lefebrystami?

 

Ale to:

 

ale na dzień dzisiejszy jakbym spotkał nie dziewice i coś bym poczuł to raczej starałbym się nie zakochiwać, tylko pochodzić, wprawić się i zostawić(wiem że to nie brzmi niezbyt moralnie ale wiem sam że nie mógłbym być w takim związku na dłużej, znam siebie najlepiej ze wszystkich i wiem żeby mnie to męczyło do końca życia a nie chce tego, zresztą są tacy co tak robią cały czas i im ciągle uchodzi a mają na koncie kilkanaście czy kilkadziesiąt kobiet więc jedna taka akcja była by niczym, zresztą może być starsza babka która nie szuka poważnego związku, kiedyś młodzi się właśnie wprawiali na dojżałych kobietach). I później już bez żadnych barier szukać dziewicy czy nie dziewicy jako wybranki. To jest plan B a plan C to oczywiście skorzystanie z usług prostytutki.

Nie jest grzechem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest grzechem i zapłaciłbym za niego tak jak za każdy inny który popełniłem i zdaje sobie z tego sprawę. Ale świętym nigdy nie będę a większość osób miało iluś tam partnerów i z jakiś powodów zerwało, a to byłby też powód.

 

Owszem Jezus powstrzymał tłum bo kamieniowanie było barbarzyństwem. Co nie znaczy że popierał takie zachowanie jak cudzołóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura - jesteś kłamcą lub idiotą.

Kłamcą i/lub idiotą. To się nie wyklucza, inteligencie. I nie pisz czterech odpowiedzi, jedna pod drugą. To idiotyczne :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz to jakoś dokładniej przybliżyć? Na czym polega ów "swoisty przerost formy nad treścią"?

Czy tylko tak sobie pierdzielisz farmazony z nudów?

 

Zadajesz pytania na poziomie 2 latka, typu: świeci słońce; a skąd wiesz że świeci?

Bzdurne teorie plus idiotyczne zapytania mające przy okazji nutkę złośliwości powodują takie a nie inne odczucia u mnie jak i z tego co widzę większości użytkowników którzy niestety muszą cię czytać bo nie da się tego ominąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonley Paladin, Oczywiście że masz prawo tak sądzić.Tylko dopóki nie zmienisz swojego nastawienia,rozumowania masz nikłe szanse na znalezienie seksu innego niż u kobiet najstarszego zawodu na świecie.Tak samo jak kobiety do związku.Bo gdzie będziesz szukał dziewicy w podstawówce? Ok,tylko uważaj żeby za pedofila cię nie wzieli.Będziesz szukał kobiety z dziewictwem do sprzedania? Drogie rzeczy panie.Większość osób ci próbuję to rozumowanie wyperswadować w dobrej wierze.

 

Chociażby w kościele. Co to jest mało kobiet które czekają z seksem do ślubu z powodów religijnych?

on jakoś znalazł dziewice sam będąc czysty w wieku 33 lat, więc szanse nie są zerowe. A jeżeli nie uda mi się znaleździ takiej kobiety mam jeszcze plan b i c więc spokojnie. Zresztą polecam obejrzeć cały filmik bo trochę zrozumiecie mój sposób myślenia.

 

Ja znam taką jedną.Przestała,być dziewicą w wieku 35.Bardzo wierząca katoliczka,żeby było zabawnie.Jej brat,lat 38.Jest kawalerem i ateistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz to jakoś dokładniej przybliżyć? Na czym polega ów "swoisty przerost formy nad treścią"?

Czy tylko tak sobie pierdzielisz farmazony z nudów?

 

Zadajesz pytania na poziomie 2 latka, typu: świeci słońce; a skąd wiesz że świeci?

no to moze pomysl po co to robi? to nietrudne :)))

 

podpowiem ci: wiekszosc userow w tym topicu nie mysli tylko wierzy w swoje gowno-teorie nt kobiet i potem jeszcze musi tu glosic te wszystkie bezrefleksyjne stereotypy :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, dzięki za podpowiedź :yeah: to ja ci podpowiem, że tu nie chodzi o tylko o ten topic tylko o wszystkie inne również co nietrudno zauważyć ;) PS. teraz już rozumiem dlaczego on pisze w stylu 2 latka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam taką jedną.Przestała,być dziewicą w wieku 35.Bardzo wierząca katoliczka,żeby było zabawnie.Jej brat,lat 38.Jest kawalerem i ateistą.

Masz siostrę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewice 30-letnie muszą mieć jakieś zaburzenia seksualne, ukryty homoseksualizm, o tym nie chcą mówić, bo zostały tak wychowane surowo, najlepiej taką dziewicę zabrać do seksuologa, tam się wyjaśni przynajmniej jej orientacja seksualna, ale ja jestem na 100% pewna, że to są zaburzenia seksualne, bo o tym czytałam.

 

Zaburzenia na tle seksualnym mogą mieć trojakie źródło pochodzenia:

czynniki biologiczne:

choroby: cukrzyca, choroba niedokrwienna serca, udar mózgu, stwardnienie rozsiane, nadciśnienie tętnicze;

uzależnienia:

od papierosów (połowa palących cierpi na zaburzenia erekcji);

od narkotyków (ok. 50% osób uzależnionych od heroiny cierpi na zaburzenia wytrysku, u ok. 60% uzależnionych występuje zmniejszony popęd płciowy);

od alkoholu (u ok.60% mężczyzn i 50% kobiet wywołuje on różne zaburzenia seksualne);

czynniki psychiczne:

czynniki rozwojowe: nieudane i konfliktowe małżeństwo rodziców, brak akceptacji płci dziecka, wykorzystanie seksualne w dzieciństwie;

czynniki osobowościowe: niedojrzałość uczuciowa, kompleksy, lęki w relacjach z innymi ludźmi, zaburzenia identyfikacji z płcią, ukryte homoseksualne preferencje;

czynniki partnerskie: walka o dominację, brak akceptacji ze strony partnera;

czynniki społeczno-kulturowe:

mity i stereotypy pokazujące seksualność i role seksualne;

obraz seksualności, przyjemności seksualnej, orgazmu kreowany w środkach masowego przekazu;

ograniczenia seksualne związane z rygoryzmem religijnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewice 30-letnie muszą mieć jakieś zaburzenia seksualne, ukryty homoseksualizm, o tym nie chcą mówić, bo zostały tak wychowane surowo, najlepiej taką dziewicę zabrać do seksuologa, tam się wyjaśni przynajmniej jej orientacja seksualna

:shock:

Co za bzdury. Nawet nie chce mi się tego dalej komentować.

 

ale ja jestem na 100% pewna, że to są zaburzenia seksualne, bo o tym czytałam.

Ciekawe gdzie, w artykule jakiegoś podrzędnego seksuologa w kobiecej prasie? Poproszę o źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alone05, albo są po prostu grube i brzydkie, jak Monika z "Przyjaciół" w odcinku "The One That Could Have Been" :D

Już miałem odpisywać coś w ten deseń, ale z ust mi to wyjęłaś :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×