Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Wgl to wczoraj rozstałam się z chłopakiem ostatecznie, nie pomogły rady znajomych i rozmowa i nic. Muszę go wyrzucić ze swojego życia, chociaż był tam najważniejszy. Najpierw to ja z nim zerwałam, potem on. Powód był hmmmm chyba w mojej emocjonalności przede wszystkim. Byłam kiedyś w związku, gdzie ciągle była gra w cieplo zimno i emocje bardzo się we mnie kumulowały, musiałam grać zimną sukę. Teraz wszystko nauczona życiem wywalałam na wierzch, byłam szczera, chyba aż za bardzo, dzwoniłam z każda pierdołą, bo myślałam że tak to w związku jest. On byl starszy o 7lat i pewną emocjonalność ma już przerobioną, gorzej z komunikacją, bo o ile pokazywał że mu na mnie zależy, zmienił pewne rzeczy itd, to w takich rozmowach szczerych hmmmm unikał ich jak ognia. Spotykaliśmy się 3 lata. [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki portal randkowy polecacie do poznania kobiety na romans?

Żadnego. Miej swoją godność, człowieku :)

 

hope_not rozumiem, że stosunek z kobietą w ogólnej opinii jest czymś przyjemnym i wartym poznania, ale równie dobrze przyjemna jest gra w szachy czy nowy odcienk jak "poznałem twoją matkę" :lol:

 

romans to pewnego rodzaju metafora relacji dwóch osób, który łączy tylko chwila, bo dłuższy czas byłby dla nich przykry ze względu na to kim dla siebie są. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet to najgorsze miejsce na podryw ever.

Internet to jest bardzo dobre miejsce. Daje niespotykane dotąd możliwości. Natomiast portale randkowe to najgorsze miejsce w internecie, ale nawet tam da się coś poderwać.

 

 

Najlepszy portal na podryw to facebook, ale bardziej jeśli chcesz rozwinąć jakaś znajomość, np. poznaleś kogoś na imprezie czy klubie.

Dostałam kilka wiadomości od nieznajomych na fb i zawsze zadaje im to samo pytanie: skąd się znamy? czy się znamy? i albo nie odpisują albo nie znamy się, ale mozemy się poznać, albo wycofują się, gdy wyczuwają moje "twarde" pismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet to najgorsze miejsce na podryw ever.

Internet to jest bardzo dobre miejsce. Daje niespotykane dotąd możliwości. Natomiast portale randkowe to najgorsze miejsce w internecie, ale nawet tam da się coś poderwać.

 

 

Najlepszy portal na podryw to facebook, ale bardziej jeśli chcesz rozwinąć jakaś znajomość, np. poznaleś kogoś na imprezie czy klubie.

Jeśli już poznałem kogoś rokującego w realu, to raczej proszę o jakieś namiary kontaktowe.

FB nie używam z definicji. Nie wiem jak FB mógłby pomóc w kontynuacji znajomości z klubu, gdzie jedyne posiadane dane to imię i portret pamięciowy.

 

...Dostałam kilka wiadomości od nieznajomych na fb i zawsze zadaje im to samo pytanie: skąd się znamy? czy się znamy? i albo nie odpisują albo nie znamy się, ale mozemy się poznać, albo wycofują się, gdy wyczuwają moje "twarde" pismo.

Co to jest "twarde pismo"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najlepszego miejsca na podryw.Tak samo jak w klubie w barze tak i na ulicy czy w autobusie można poznać interesującą osobą.W klubach za to jest większa konkurencja kobiety są bardziej wyczulone i mają przygotowane tarcze obronne przed gromem podrywaczy.To takie popularne miejsce do tego.W klubie,barze można sobie na więcej pozwolić.Inaczej też się podrywa w klubie niż na ulicy.

Mimo to real> internet....

Nie bardzo czaisz różnicę. Zakładając podryw w celu pozyskania partnera, różnice są takie:

 

W realu dokonujesz wstępnej selekcji po wyglądzie (do której podbijać), następnie dopiero nawiązujesz komunikację i możesz rozpocząć weryfikację osobowości, co jest procesem czasochłonnym i niestety często osobowość kandydatki zostaje zweryfikowana negatywnie. W necie możesz równolegle prowadzić wiele dialogów weryfikujących, a weryfikacja wyglądu jest kolejnym etapem. Weryfikacja wyglądu jest procesem błyskawicznym, przy tym w PL odsetek dziewczyn podobających się jest wysoki. Powyższe determinuje, że poszukiwanie partnerki w necie jest daleko bardziej efektywne, znaczy zdecydowanie szybciej i mniejszym nakładem kosztów można znaleźć akceptowalną kandydatkę.

 

Oczywiście pewnym minusem jest bariera fizycznego dystansu, która w necie zdarza się b. często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×