Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

KalebX3 W wyzwolonej Anglii mieszkałem parę nie byłem nigdy podrywany poza paniami które były sporo starsze ode mnie lub/i ważyły ponad 100 kg no ale nie miałem dużo okazji do znajomości może dlatego.

A w Kanadzie to są podobno tak mało atrakcyjne kobiety( moja siostra była tam a jest przeciętna a tam ją podrywali często ) że muszą same wziąć się do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Kanadzie to są podobno tak mało atrakcyjne kobiety,że muszą same wziąć się do roboty.

 

 

O tym koleś nic mi nie wspominał ;)

Chodzi tu jednak bardziej o mentalność ,a nie to ile owe panie ważą i czy maja twarz Frediego Krugera.

Wiadomo ,Polki są najpiękniejsze i maja najwięcej witaminy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Kanadzie to są podobno tak mało atrakcyjne kobiety,że muszą same wziąć się do roboty.

 

 

O tym koleś nic mi nie wspominał ;)

Chodzi tu jednak bardziej o mentalność ,a nie to ile owe panie ważą i czy maja twarz Frediego Krugera.

Wiadomo ,Polki są najpiękniejsze i maja najwięcej witaminy.

Pozdrawiam.

Mało atrakcyjne dziewczyny raczej powodzeniem się nie cieszą( mówię tu naprawdę o takich bardzo mało atrakcyjnych w Polsce właściwie niespotykanych ale w krajach anglosaskich dosyć często) muszą coś zaoferować np podryw, szybki seks bo inaczej to nigdy by się go nie doczekały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik...nieudolny podryw.....jesu to ja już wolę czekać,niż zaliczyć faila.No dobra zaliczyłem parę faili już...nie jest to miłe.

 

Ja tam uważam, że trzeba próbować. Można też czekać. Każdy robi jak uważa. Niektórzy się doczekają inni się spalą.

Myślę że wielu rzeczy można się nauczyć, pewnie że jak się nie uda to nie jest to miłe, ale jak się uda to jaka radość!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to dla niejednego istny gwóźdź do trumny.

Sam nie jestem prawiczkiem, chociaż wcale dumny z tego nie jestem, zawsze zależało mi bardziej na sferze uczuciowej, której nigdy nie zaznałem i pewnie nie zaznam, stąd wieje ode mnie nienawiścią na wszystkie strony, no ale jak sami wiecie kobiety lubią nawet skurwysynów - przez swoje własne spaczenia ... wiec juz sam nie wiem kim własciwie mam byc - bo jak bede sobą - to źle, jak będę taki - to też źle, przerobiłem wiele konfiguracji, zaliczyłem około 30 randek - tylko 2 dziewczyny mi się spodobały - tak, to było już wyraźne uczucie, niestety jak to zwykle jest - to ja im nie przypadłem do gustu.

 

Wolę by chuj mi zarosnął pajęczyną, niż miałbym być z byle kim, dla marnych paru sekund orgazmu, warto ?

Ja po prostu wymagam bardzo wiele, poznałem fantastyczne kobiety, które były moimi bliskimi koleżankami, lecz niestety dla mnie jako faceta ważny jest wygląd i nie jestem w stanie być z kimś, kto jest brzydszy ode mnie, to dla mnie największe poniżenie.

 

Patowa sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax-3 Myślę że trzeba być sobą. Podobnie jak Ty wolę być sama niż z osobą która mnie nie akceptuje bądź taką do której ja nic nie czuję. Nigdy nie myślałam o tym aby udawać kogoś kim nie jestem tylko po to aby... no właśnie po co? Dla tych sekund?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu wymagam bardzo wiele, poznałem fantastyczne kobiety, które były moimi bliskimi koleżankami, lecz niestety dla mnie jako faceta ważny jest wygląd i nie jestem w stanie być z kimś, kto jest brzydszy ode mnie, to dla mnie największe poniżenie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Narcyzm_(psychologia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk Nie wiem czy nie umiem, nigdy nie próbuję bo jestem zawsze osobą bierną w takich sytuacjach. Mogę tylko podpowiedzieć jak to wygląda u kobiet. Podchodzą uśmiechnięte pytają o bzdurne rzeczy, dyskretnie podtrzymują rozmowę prowokując do pytań i działań- tak to wygląda w mieście. Na uczelni wśród znajomych twarzy, raczej ukrywają cel, czasami okazują lekceważenie lub agresję by odwieść mnie od zamiarów i zmusić do podjęcia inicjatywy.

Ja po prostu wymagam bardzo wiele, poznałem fantastyczne kobiety, które były moimi bliskimi koleżankami, lecz niestety dla mnie jako faceta ważny jest wygląd i nie jestem w stanie być z kimś, kto jest brzydszy ode mnie, to dla mnie największe poniżenie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Narcyzm_(psychologia)

Od razu narcyz? Często widuję pary na ulicy w systemie: on przystojny ona z figurą morsa, ona zgrabna i ładna on niekoniecznie. Jednak coś połączyło tych ludzi jest między nimi jakaś chemia, która tuszuje te wszystkie niedoskonałości. U mnie sytuacja wygląda tak, że nie potrafię polubić osoby która wywołuje u mnie obrzydzenie, co dopiero miłość... Nie uważam się za narcyza a osobę z nad rozwiniętym zmysłem estetyki. Nie podobają mi się kobiety, za którymi kumple się oglądają, bo wydają mi się nie atrakcyjne/niedoskonałe. Dość piękną pannę widuję średnio 2 razy w roku. Nawiązując jeszcze do wypowiedzi zaqzax-3. W wieku 14lat byłem związany z dziewczyną- pierwsza i ostatnia taka relacja- moim zdaniem bardzo atrakcyjna, jej- nie dość, bo powodem jej zerwania okazał się fakt, że jestem ładniejszy i przechodnie na ulicy zachwycają się ponoć mną. Na usprawiedliwienie dodam, że to były czasy gimnazjum, ale jak widać uraz pozostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość piękną pannę widuję średnio 2 razy w roku.
no to niezłe masz wymagania dla mnie co druga 20-25 latka i z 70% 18 latek jest ładnych ale nie mam i tak szans u nich bo za stary i brzydki jestem ;)

Kiedyś też miałem większe wymagania oczywiście dalekie od Twoich no ale po 30-cie człowiek już nie szuka piękności zwłaszcza jak jest biedny i nie ma przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób takich jak ja , jest trudno nawiązać kontakt , z kobietą nie umiem rozmawiać , jak przystało na swój wiek , pytania czy lubisz pizzę , lub czy wierzysz w Yeti , są dobre na początek, a co dalej ?

Możesz zapytać o ulubione książki, filmy, seriale , przyrodę to na czym się znasz a dalej jakoś może się rozwinąć.

Na początku i tak to się zwykle gada o pogodzie i tzw dupie Maryny przecież nie będziesz od razu zaczynał od tego że jesteś prawiczkiem i potrzebujesz seksu bo wtedy uciekną na pewno( chyba że na jakąś napaloną trafisz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób takich jak ja , jest trudno nawiązać kontakt , z kobietą nie umiem rozmawiać , jak przystało na swój wiek , pytania czy lubisz pizzę , lub czy wierzysz w Yeti , są dobre na początek, a co dalej ?

 

Hmmm.... jak jakaś kobieta wzbudzi w Tobie zainteresowanie to może naturalnie pojawią się pytania? Może będzie Cię interesowało czy była kiedyś w górach, czy lubi zimne masło a może woli roztopione, czy lubi cekiny czy lubi zimę, czy ma kota, psa, a może wielkiego glonojada, czy lubi czytać książki, czy nowe czy z antykwariatu, można rozmawiać o wszystkim! ale o czym Ty będziesz rozmawiać to zależy od Ciebie!

 

Ja mam ogromny problem z rozmową z ludźmi, zwłaszcza takimi których nie znam, jak poznam, jak wiem z kim rozmawiam to jest łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób takich jak ja , jest trudno nawiązać kontakt , z kobietą nie umiem rozmawiać , jak przystało na swój wiek , pytania czy lubisz pizzę , lub czy wierzysz w Yeti , są dobre na początek, a co dalej ?
Nie wiem czy pytanie o wiarę w Yeti jest za dobre ;) Jeszcze zależy jak ujęte. Jak powiesz że wierzysz bo sam spotkałeś Yeti to może być odstraszające ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×