Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Spędziłem 3 miesiące w szpitalu terapeutycznym i rezultaty były żadne.

Gdyby po trzech miesiacach byly rezultaty to na terapii bylyby tlumy. Kazdy chce bez bolu i od razu

Dla mnie postępem byłaby prawidłowa diagnoza, tyle mogłem się spodziewać po 2 turnusach permanentnej opieki 3 psychiatrów i sztabu terapeutów, a jednak... Nie spotkałem się aby ktoś jeszcze nie czuł najmniejszego zdenerwowania w poczekalni do gabinetu na priva, aby spowiadając się z intymnych faktów był tak na to obojętny emocjonalnie jak podczas czytania przepisu na szarlotkę. Minął co prawda rok od powrotu (za szybko) to doskonale pamiętam psychozy które męczyły mnie w nocy- nowy nabytek w sanatorium, który całkowicie mnie dobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, detektywmonk mógłby coś takiego napisać w swoim opisie:

"35 latek o stabilnej sytuacji materialnej, któremu obce są przelotne romanse, bez nałogów i z bogatym życiem wewnętrznym"

I wszystko by było szczerą prawdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektywmonk z pewnością masz wiele zalet, i pewnie jesteś interesującym mężczyzną. Ja nie mam pojęcia o zwierzakach które wymieniłeś, znam się na innych rzeczach, ale to nie jest ważne. Ważne są zainteresowania, pasje, uwielbiam ludzi, którzy potrzebują do szczęścia czegoś więcej niż szklanki piwa, którzy są czegoś ciekawi, których coś interesuje i temu poświęcają czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne są zainteresowania, pasje, uwielbiam ludzi, którzy potrzebują do szczęścia czegoś więcej niż szklanki piwa,
raczej puszkę, butelkę lub kufel niż szklankę bo w szklankach pija klasa średnia i ynteligencja ;) ja to się dopiero po alkoholu robię rozmowny inaczej to się mało co odzywam czyli albo gadam głupoty po alkoholu albo nic, tak i tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul - no z definicji to stabilna,owszem.....Ale no dla mnie stabilna sytuacja finansowa to taka sytuacja w której jestem w stanie utrzymac siebie i jeszcze mogę sobie pozwolic na jakies drobne przyjemnosci (tak wiem,głupio to nazwałem)Poza tym,umówmy się,że: posiadanie renty socjalnej i życie tylko z niej nie jest zachęcającym faktem do poznania faceta dla jakiejkolwiek kobiety

Renta jest , do końca roku , potem znowu komisja ,

A nie zauważyłem tego posta - czyli nawet z definicji nie można tego nazwac stabilną sytuacją finansową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul - no z definicji to stabilna,owszem.....Ale no dla mnie stabilna sytuacja finansowa to taka sytuacja w której jestem w stanie utrzymac siebie i jeszcze mogę sobie pozwolic na jakies drobne przyjemnosci (tak wiem,głupio to nazwałem)Poza tym,umówmy się,że: posiadanie renty socjalnej i życie tylko z niej nie jest zachęcającym faktem do poznania faceta dla jakiejkolwiek kobiety

W Polsce niestety ta owa stabilność wpływu pieniędzy nie gwarantuje stabilności jeśli chodzi o poziom życia. Za granicą to można sobie stabilnie żyć na bezrobociu, ba czasem opłaca się bardziej niż pracować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica rentę przyznaje się na określoną ilość czasu, umowę o pracę zawiera się też często na czas określony... umowa o pracę na czas określony świadczy o niestabilności? Stabilna sytuacja finansowa nie jest równoważna z dobrą sytuacją finansową. Można zarabiać 700zł miesięcznie, każdego miesiąca, to jest stabilność.

 

Może fakt bycia na rencie nie zachęca, ale też nie skreśla takiej osoby jako potencjalnego partnera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w szkole policealnej jak narzekałem na to że nie mam w moim wieku motywacji do darmowych praktyk to wszyscy zachwalali ich zalety i jaka to świetlana przyszłość jest po tych praktykach. Tyle że prawie wszyscy tam pracowali i tylko niektóre osoby odbyły może z jedną praktykę, a ja wszystkie trzy musiałem. Do chwalenia tych praktyk to było wielu, bo nie musieli na nie iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama , mi mówiła ,że raczej nie mam szans , na związek , bo kobieta , nie lubi jak partner , nic nie robi .

jak byś miał kasy sporo a nic byś nie robił to by wielu kobietom to nie przeszkadzało. ;)

Zresztą coś przecież robisz oglądasz filmy, czytasz, pomagasz mamie no ale za to pieniędzy się nie dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , ma schroniska , jedyna atrakcja , to park zabaw dla maluchów i łażenie , bez celu po mieście .

Koło jest Siedlce , ale tam

, też taka pustynia .

 

 

 

 

,

Powiedzcie , mi,dlaczego, w moich myślach , związek , z kobietą to , tylko seks .Nie wyobrażam, sobie , rozmów , płacenia wspólnych , rachunków , tylko , seks i n ic więcej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, bo mieszkasz z rodziną, nie czujesz się samotny. Gdybyś mieszkał sam i nie miał towarzystwa, tęskniłbyś za kimś koło siebie. A że jesteś facetem, to tęskniłbys za kobietą we wspólnym domu. W jej osobie miałbyś i przyjaciela, towarzysza i kogoś do ciupciania ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×