Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siema!


michał14

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Mam na imię Michał i mam 14l. i iteresuję się psychologią :smile: Przez ~7 lat miałem nerwicę natręctw której pozbyłem się ~ 1,5 lat temu :D Dodam że pozbyłem się jej bez psychologa itd. ale to opiszę w odpowiednim miejscu na forum. No tak i co ja jeszcze mam powiedzieć moi drodzy?hmm...Z resztą, pytajcie a będzie wam dane :P A i jeszcze jedna mała rzecz na koniec mam orzeczoną dysortografię :-| więc za wszelkiej maści błędy przepraszam! Do prawdy staram się ich nie robić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Michał.

Ja również cierpię na NN., jeszcze.

Dosyć wcześnie ,jak obliczyłem zacząłeś chorować na owa nerwicę.Sama odeszła,czy brałeś jakieś lekarstwa,i co konkretnie robiłeś ,aby się z niej wyleczyć?Co to były za natręctwa(bardziej myślowe,czy rytualno-czynnościowe?)I jak uważasz,co spowodowało u Ciebie to zaburzenie?(masz jakieś hipotezy?),jest to nieprawidłowość bardziej somatyczno-genetyczna ,czy raczej środowiskowo-rodzinna? Pozdrawiam.Widzę,że mimo swojego młodego wieku możesz w "tych tematach" zawstydzić niejednego dziadka.Dziel się swoją wiedzą ,nawet gdyby miała się okazać dla większości "oczywistą głupotą".Śmiało, a wyrośniesz na dobrego psychologa,łam schematy to jest najważniejsze i bądż otwarty,życie przed Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×