Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam ;)


WuDoE92

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca odczuwam poczucie strachu związane ze studiami i moją przyszłością. Mam niskie poczucie własnej wartości i wydaje mi się, że nie dam sobie rady. W głowie tworzą mi się same czarne scenariusze :/

Mam 19 lat i studiuje zaocznie w Krakowie. Moje lęki, obawy zaczęły się około 3 tygodnie temu, kiedy kilku znajomych wyjechało studiować. Ja ze względow finansowych nie mogłem sobie pozwolić na wyprowadzenie się. Od tego okresu nie mam z kim porozmawiać. Mam propozycje pracy na produkcji tylko obawiam się, że nie dam rady pogodzić studiow i pracy ( niestety praca na 3 zmiany :( ). Zastanawiam się czy nie iść z tymi lękami do psychologa. Jestem nieśmiały, jednak dwa lata temu nastąpiła u mnie przemiana. Dużym sukcesem dla mnie było pojśćie na studia, gdyż nie znałem nikogo a od początku poznałem kilka osob :)

 

hmm... w sumie nie wiem co jeszcze napisać :) Jak coś to pytajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

 

Nie dasz rady.

Czy ta myśl jest zgodna z rzeczywistością? Pozwolę Sobie odpowiedzieć: NIE. Robisz Sobie haluny historię na temat przyszłości, której jeszcze nie ma i robisz punkt odniesienia z przeszłości, której nie ma i nie będzie już.

 

Rusz dupę i sprawdź po prostu.

 

Przerób Historię The Work poniżej:

http://michalpasterski.pl/2009/11/czy-ta-mysl-jest-zgodna-z-prawda/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×