Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Natusia, to musisz się czuć bosko! Jak ja bym chciał poczuć się kiedyś niewidzialny. Zawsze mam wprost przeciwnie - wydaje mi się, że wszyscy się na mnie gapią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak dziwnie nijak się dziś czuję. Tak jakby flegmatycznie, mam minę jak nie wiadomo kto, nie chce mi się nic robić, gapię się w monitor, ręki mi się nawet podnieść nie chce, nawet jak tego posta piszę to nie wiem po co go piszę, bo nie chce mi się w klawiaturę celować, w ogóle w dupie mam to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałam w fatalnym nastroju. :( nie wyspałam się, bo jacyś imprezowicze darli mordki na osiedlu. :evil: mam koszmarną migrenę, czuję się jak naćpana i ledwo stoję na nogach. :evil: za 2 h mam rehabilitację, potem jeszcze muszę jechać na uczelnię, a totalnie nie mam siły. wszystko mnie dziś drażni, wkurza, chce mi się płakać choć oczywiście nawet tego nie mogę, czuję się słabo. niemoc, bezsilność, bezradność i myśl "nigdy nic się nie zmieni, już zawsze tak będzie, miałaś swoją szansę i jej nie wykorzystałaś, a to w jakim stanie się teraz znajdujesz to kara za twoje postępowanie, masz to na co zasłużyłaś". :( potrzebuję ENERGIIIIIIIIII!!!!!!!!!!! :why: i cierpliwości do czekania kiedy będzie trochę lepiej...

 

 

Asiu... nie myśl o tym w kategoriach kary..... To nie jest tak, że zawsze dostajemy to, na co zasługujemy.

To nie jest sprawiedliwe, że tak cierpisz.

Kochanie, zasługujesz na szczęście, na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusia, carmen1988, Kasiu, dzięki Dziewczyny...

 

Kasiu, mam dziś tak zje*any humor, że dosłownie aż sama się dziwię. :shock::( czuję niewyobrażalny smutek, samotność, pustkę, tęsknię sama nie wiem za czym, chce mi się płakać, jestem jakaś przytłoczona, wkurzona... Dziś wszywstko mnie przerasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra na mnie kolej...

Co to ma być kutwa? Nudzi mnie robota i mam w niej więcej lęków... taka zasrana monotonia... jedno i to samo.

Pracuję na trzy zmiany ale jak mam tam iść to mi się rzygać chcę jak widzę tych wszystkich ludzi. Nuda,monotonia.

Czuję się jak zasrany Sims ,który robi cały czas to samo. Jedzie do pracy,wraca do domu,je obiad siada przy kompie albo leży w łóżku.

Przecież to jest jakaś bzdura... mam pracę i chętnie bym się z niej zwolnił bo mnie doprowadza to szewskiej pasji.

 

Zero uciechy i przyjemności. Wprowadzili taką atmosferę ,że mnie mdli jak tam jadę.

 

pozdrawiam Wasz SIMS 5 :roll:

 

"Obudził go jak co dzień, blady świt

Porannej zmiany przyszła kolej

Następny szary dzień

Zmęczone oczy, zniszczone dłonie

Na twarzy piętno przeżytych lat

W uśpionym mieście z ciemnymi ulicami

Podążał jak człowieka cień

Choć niewiele w swym życiu dotąd miał

Nigdy nie mówił, że naprawdę jest mu źle

 

Czy słyszysz ten głos płynący od lat?

Cierpienia, które tak niewiele znaczy

Posłuchaj tych słów, prawdziwych jak łzy

Wartości, których nikt nie docenia

 

Mijały dni, kolejne lata

W jednej fabryce pracował wciąż

Pot z czoła znaczył niejedną chwilę

Choć ledwie mu starczało na chleb

Prywatyzacji przyszła pora

Masowych zwolnień nadszedł czas

Na bruku znalazł się w jednej chwili

Pozostawiony bez żadnych szans

Pracującej klasy zbliża się znów zmierzch

Obojętność dziś ucieczce równa się..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×