Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

się wkopałam...mam problem ;/ umówiłam się na grilla na działce z forum psiaków, ale miała jechać taka para, dziewczyna zrezygnowała i może jechać tylko facet, a to chyba nie jest dobry pomysł, żebym sama jechała z praktycznie obcym facetem, bo będę się czuć nieswojo i się boję ;/ zwłaszcza że jest sporo starszy. tylko jak mam to odkręcić..walnąć prosto z mostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ale ja łysieje ekspresowo.I nie mówcie że kobiety lubią łysych bo jak się ściąłem na łyso to od razy straciłem zainteresowanie dziewczyn które się wczęsniej za mną kręciły.Zresztą porządne dziewczyny nie chcą łysych faetów bo isę im kojarzą z dresami taka prawda.

może ci takie włosy pasują tzw nie bardzo krótkie. Podobnie jak ja np. nie lubię takich bardzo krótkich, bo też mi nie pasują. Najlepiej mi w takich z 4 cm długości albo średnich (tak na 9 cm ok.). A bycie łysym do niektórych pasuje. Jak nie masz jakiegoś groźnego wyrazu twarzy, byczego karku i dresów, a masz odpowiednie rysy twarzy, to pasuje.

 

paradoksy heh, bardzo pocieszające :mrgreen: to z pozoru są błahe sprawy ale tylko z pozoru. wiem, że jak komuś by się coś podobnego przytrafiło też byłby nieźle podłamany. Tylko czemu tym kimś akurat muszę być ja... pieprzony złośliwy los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, fantazję to mam :mrgreen: Zwłaszcza podczas samotnych nocy. Myślę o wszystkich przystojnych facetach, których dane mi było w niedawnym czasie podziwiać (wszystkich poza własnym, jak go nie ma to niech ma! ;) )

 

E: Ale to nie sny, to przedsenne fantazje na dobry i nieprzerwany sen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nocy na martwienie się kolejnym dniem i nadchodzącą nieuchronnie śmiercią czy kataklizmem, kiedy można pomyśleć o obejmującym Cię namiętnie Davidzie Boreanazie, albo nieziemskim informatyku, z którym co tydzień mam zajęcia :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×