Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

po ostatniej próbie wyleczenia depresji słońcem i spaleniu sobie pleców, co miało miejsce około 3 tygodnie temu, złazi mi wreszcie skóra... qfa akurat jak są upały... kolejny powód żeby łazić z bluzie... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostatniej próbie wyleczenia depresji słońcem i spaleniu sobie pleców, co miało miejsce około 3 tygodnie temu, złazi mi wreszcie skóra... qfa akurat jak są upały... kolejny powód żeby łazić z bluzie... :hide:

 

Pamiętaj o kremach przeciw słonecznych i schodzeniu w odrobinę cienia co jakiś czas - wtedy słońce aż tak ci kuku nie zrobi...

 

Tak cztam Was dziewczyny, że nie macie faceta... Kiedyś też tak płakałam - a teraz kombinuję, jak się od niego uwolnić... Co nagle to po diable jak to mówią :( Czasami lepiej dłużej poczekać, by nie wpaść z deszczu pod rynnę :( - czemu ja wtedy o tym nie pomyślałam?

 

-- Wt maja 31, 2011 2:41 pm --

 

jakoś dziwnie się czuję..niech P. już wróci z pracy. jestem dziś jakaś dziwna, zmulona, śpiąca, nic mi się nie chce..

Witaj w klubie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tornado, może taki jakiś dzień dziwny..ale nie lubię się tak czuć..coś bym zrobiła a jednak nie mam siły..

 

-- 31 maja 2011, 15:49 --

 

cholera jasna gdzie jest moja siła...kiedyś potrafiłam wstać, stwierdzić że mam dość i w ciągu tygodnia pokonać wszystkie lęki i wszystko wracało do normy..dlaczego teraz tak nie umiem. wszystko przez to co się zdarzyło rok temu. nie umiem się już w sobie tak zebrać i muszę czekać na powolne efekty... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nie jęczeć. Mam kupić sobie przezroczysty wazonik i wrzucać do niego np. fasolkę gdy coś mi się uda lub gdy należy mi sie pochwała za coś. Czarno to widzę, co nie zmienia faktu że jęczeć dziś nie będę!

 

-- 31 maja 2011, 17:21 --

 

Mam nie jęczeć. Mam kupić sobie przezroczysty wazonik i wrzucać do niego np. fasolkę gdy coś mi się uda lub gdy należy mi sie pochwała za coś. Czarno to widzę, co nie zmienia faktu że jęczeć dziś nie będę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×