Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Allah, nie. przypuszczam,że zatrułam się na imprezie, na szczęście wczorajsze biegunki się nie powtórzyły, bałam się,że to grypa jelitowa. Będe musiała jakoś się doczłapać jutro na zaliczenie mimo osłabienia i tego bólu brzucha straszliwego. Kuruję się węglem póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś odpowie czy to depresja? mam zdiagnozowaną depresję lękową ale lęki mam od derealizacji i depersonalizacji, i co dziwne mam chęci to życia bo chce zeby mi to przeszło, chce normlanie zyć chce coś robić tylko nie potrafie wyjść i to zrobić...boję się,,,czy w depresji bym miał takie odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

derick, mnie to wygląda na depresję, która ma to do siebie, że odbiera człowiekowi wolną wolę - chcę a nie mogę. Nawet o wykonanie najprostszych czynności trzeba czasem walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień z rzędu nie mam siły na nic. Nawet pisanie tutaj sprawia mi trudność. Odpalenie głupiego papierosa.. a co dopiero wyjście z domu do szkoły.Czuję, że Nie żyję.. Co z tego, że czasem uda mi się pójść do szkoły , skoro i tak polega to na tym, że tylko siedzę. Nie piszę żadnych notatek, nie rozumiem w ogóle co się do mnie mówi, na sprawdzianach oddaję pustą kartkę. Jestem w jakiejś intelektualnej i emocjonalnej pustce. Nie umiem czytać książek, oglądać filmów.. Czuję się idiotycznie. Z dnia na dzień czuję jak ubywa mi szarych komórek i robię się coraz głupsza. Nie mam planów, nie mam ambicji , nie mam nic. Niedługo wakacje i nawet to mnie nie cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coolkidofdeathh,taaaaa, co rano widzę tak mojego syna, widze jak sie męczy gdy musi wstac do szkoły ;nie ma zeszytów,notatek, tez na sprawdzianch oddaje puste kartki ...

Jak długo Cię tak trzyma? Bierzesz leki? A promocje do następnej klasy otrzymasz?

 

Smutno mi od samego rana, ni emam siły nawet zrobic sobie sniadania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×