Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

A ze jestes bardzo mloda to moze jakos lekarze nie szukaja przyczyn w cisnieniu

Powiem szczerze, że w obecnych czasach nadciśnienie u młodych ludzi nie jest już czymś dziwnym i nietypowym...

u mnie lekarz stwierdził, że mam skłonności do nadciśnienia i zazwyczaj skacze mi w sytuacjach stresowych - na 10 pomiarów ciśnienia, 2 były powyżej normy ( pocieszył mnie, że w przyszłości na pewno będę je miał i już zalecił profilaktykę... dieta, jakiś okres muszę brać tabletki, zdrowy tryb życia)... dodam, że mam 22 lata... ale przechodząc do sprawy dominiki, nie sądzę żeby skoki ciśnienia powodowały omdlenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domi, a Ty nie masz problemów z krążeniem? (zimne stopy, dłonie, uczucie niedotlenienia, senność) Ja miałam problemy z omdleniami w dzieciństwie i okresie nastoletnim. Koszmar. Do tej pory mam uraz. Główną przyczyną były właśnie kłopoty z krążeniem i w związku z tym niedotlenienie mózgu. Teraz nauczyłam się, że jak mi "odpływa" krew i mogłabym zemdleć to muszę się jeśli to możliwe położyć lub przynajmniej usiąść tak, żeby ciało było jak najbardziej w pozycji poziomej i krew dopłynęła oraz wypić coś bardzo ciepłego, rozgrzewającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

życie mi ucieka międy palcami.. skończe dopiero 23 lata, ale jak patrze na koleżanki które zakładają rodziny, wychodzą za mąż i rodzą dzieci........ :(

i są szczęśliwe

 

to jest moim zdaniem niewłaściwe podejście.

zazdrościsz komuś - cierpisz, pracujesz, żeby to mieć - cierpisz (frustracja itp), masz to w końcu - jesteś zadowolona przez chwilę, bądź przez jakiś czas, ale to przemija, bo znów pragniesz czegoś nowego i tak w kółko. Szczęścia nie można osiągnąć zaspokajając popędy swojego ego (tak jak to nowoczesna psychologia sugeruje). Szczęście jest nieuwarunkowane, ale to chyba kwestia, którą poruszę w osobnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, no mam te objawy..ale no chyba by mi lekarze powiedzieli że w tym problem? :( oj koszmar koszmar...minęło Ci to? może jest dla mnie nadzieja..

 

kasiątko, to nie nerwowe..:(

 

Panna_Modliszka, o nic w sumie..po porstu za dużo czasu razem spędzamy..

 

linka, nic się nie kończy..a prawda jest taka że mimo wszystko się kochamy..ale jak się siedzi od 4 miesięcy w domu i jest się ze sobą 24/7 to się ma siebie dosyć powoli..oby znalazł szybko pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że w obecnych czasach nadciśnienie u młodych ludzi nie jest już czymś dziwnym i nietypowym...

 

Wiem, bo sama mam nadcisnienie ponoc, choc w sumie pewna nie jestem...Ale beta bloker biore poki co;) Ale niebawem porzuce;) Tyle, ze ja mam 25 lat, a Dominika to jeszcze w sumie nastolatka;)

 

ale przechodząc do sprawy dominiki, nie sądzę żeby skoki ciśnienia powodowały omdlenia...

 

Nie wiem, nie jestem lekarzem. Ale wiem, ze sa osoby podatne na omdlenia i "wszystko" moze u nich sprowokowac omdlenie, skoki cisnienia tez... Ot, taka "uroda" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieprzyjemne na pewno...:( Ale zyc trzeba dalej a wiec i wychodzic z domu ;) Wychodz z chlopakiem, skoro w domu potrafi "zebrac cie z podlogi" to i na ulicy Cie jakos ocuci :) Nie ma wiekszej roznicy, pod warunkiem, ze po omdleniu w miare szybko dochodzisz do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, niestety ale nie dochodzę właśnie..nie jestem w stanie wstać..nie mam siły żeby iśc dalej i normalnie funkcjonować...dopiero jak prześpię jak kamień kilka godzin to odzsykuję siły. nie za fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, to juz zupelnie nie wiem, co radzic... Cos strasznego, tez bym miala mega nerwice od czegos takiego:/ Zasugeruj lekarzowi te zmiany cisnienia i to co napisala Asia, bo dla mnie te 2 rzeczy brzmia najprawdopodobniej. Moze ten lekarz jakis ciemny jest, czesem tak bywa w tym chorym kraju, ze to Ty musisz sugerowac lekarzowi na co jestes chora :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... dlaczego zycie jednemu daję pomimo że on niczego juz niepotrzebuje ..a inym zabiera pomimo że nie ma już prawie nic.

Tak mnie naszlo

Mam chyba dość.... jestem bliski rezygnacji i poddania się. Znowu wracają do mnie lęki z dawnych lat, upiory bezsilności , demony nicości ...ech jakby tak człowiek raz w życiu mógł zrobić restart muzgownicy i mieć drugą szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominiko92 a może Ty masz omdlenia wieku dorastania?miałam koleżankę z tym to mdlała kilka razy dziennie,nie jest to choroba tylko taka "uroda" jak to się mówi i nie jest uleczalne tylko się po prostu z tego wyrasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×