Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wkurwia to, że moja mama nic nie rozumie.

Mówię, że nie mogę się na niczym skupić, że znów mam natrętne myśli. A ona do mnie, że to normalne, że każdy o czymś myśli. No kurwa.

Mówię, że piszę pamiętnik, że opisuję to co się ze mną dzieje, moje uczucia i czasem to co się dzieje na oddziale. I co mama na to? Że zamykam się w tym świecie chorób, lekarzy i własnych uczuć.

Mówi, że myślę tylko o sobie, i jestem samolubna. Nie prawda. Jakby tak było, to by nie było tak ze mną źle.

A moja babcia stwierdziła, że mam problemy przez to, że się ni modlę.

 

-- 14 lut 2011, 23:17 --

 

I jeszcze na tym durnym wypisie głupoty powypisywali. Zapytam ich o to, jak wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti a do Ciebie to czuję jakieś matczyne uczucia,tak bym Cię z chętnie przytuliła i po rozpieszczała ,taka delikatna i wrażliwa istotka z Ciebie jest :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu 14 luty nie jest dniem nienawiści,zła na świecie?Czemu istnieją tylko "dobre dni"?.Nienawidzę słodzenia sobie Walentynkowego nienawidze tego święta.

 

Daro, nie jesteś sam. Ja też nie lubię.

Chyba nie nauczyłam się słodzić płci przeciwnej.

Nie martw się, jutro 15-ty. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, chyba wszyst badania oprócz na tarczyce i pionizacji.

eeg,ekg,tomografia,rezonans,holter,probwa wysilkowa, przeswietlenia, rezonans z kontrastem, echo serca

chyba wszystko co się da nawet nazw pewnie nie znam wszystkiego...:(( ehhh..........:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Dominika, a moze o cisnienie po prostu chodzi. No bo skoro wszystko inne jest ok, to nie wiem co innego moze byc przyczyna... A cisnienie jest przeciez zmienne, w chwili badania moze byc ok, a w rzeczywistosci moze skacze i opada, o czym nawet nie wiesz...A ze jestes bardzo mloda to moze jakos lekarze nie szukaja przyczyn w cisnieniu, sama nie wiem. Kurde wiem, ze sluzba zdrowia u nas jest jaka jest, ale poruszylabym niebo i ziemie, zeby cos z tym zrobic...Moze zasugeruj to cisnienie lekarzowi. Porazka wspolczuje :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos strasznego... :? Ale te omdlenia w domu tez Ci sie zdarzaja jak rozumiem? I tak bez przyczyny, czy jak cos robisz np. duzo chodzisz, czy zmieniasz nagle pozycje? Moze skoro juz nie ma zadnych badan do wykonania, czas pomyslec o tym, ze sklonnosc do omdlen to Twoja uroda i zaakceptowac to i zrozumiec, ze to nie wyrzadzi Ci krzywdy...Coz, niektorzy tak maja, ze zdarza im sie zemdlec. Moze tak bedziesz miec jeszcze np.przez 60 lat. Nie mozesz przeciez spedzic tego czasu w domu, musisz dzialac i wychodzic mimo wszystko :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×