Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

nie no.....

bez przesady...

 

Wovaccum usunęła konto razem z Wujkiem_Dobra_Rada. Jak widać Korba za jednym strzałem załatwiła 2 starych i stałych forumowiczów, a właściwie to 3, bo ja też się stąd ewakuuję.

 

to jest dopiero niesprawiedliwe :(

 

naprawdę uważacie, że Pytanie do admina jest dobrym miejscem na głupawe przepychanki? mało razy prosiłam? przepraszam, ale ja tu nie jestem marionetką.

wielką przykrość mi sprawiłaś, Coma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niemądry może pisać na forum? ma 2 osty...

przesadzacie z tym rozdawaniem ostow imo, powinno być co najmniej od 5 blokowanie konta jeśli tak lekka ręką rozdaje się je....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze chyba zalozyc drugie teoretycznie 8) Mam nadzieje, ze to uczyni za jakis czas ;) Dziwne by bylo, zeby 30 letni facet obrazil sie z powodu przyznanego ostrzezenia ;)

 

Muehehe czyli jednak nie moze pisac teraz :why: Szkoda, on taki fajny i pocieszny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ostrzeżeń dla Wujka i Niemądrego - były na początku prośby i informacje o tym, żeby przestali przepychać się w temacie, który dotyczył czegoś innego. Dowody:

post460158.html#p460158

post460170.html#p460170

post460171.html#p460171

post460177.html#p460177

 

Uważam, że skoro ktoś świadomie odpisuje pod postami, w których jasno jest napisane, co nie jest tutaj tolerowane to musi liczyć się z konsekwencjami. Ostrzeżenia zostały przyznane po uprzednim (czterokrotnym) poproszeniu o spokój. Uważam, że zostały one przyznane słusznie. Tym bardziej, że jeżeli ma się już na koncie jedno ostrzeżenie, jasne jest, że kolejne skończy się banem.

Co do usunięcia kont w ramach protestu czy jak to zostało nazwane solidarności - nie mam zamiaru się na ten temat wypowiadać. Uważam, że każdy ma prawo odejść stąd kiedy chce. Nikogo nie trzymamy na siłę.

przesadzacie z tym rozdawaniem ostow imo, powinno być co najmniej od 5 blokowanie konta jeśli tak lekka ręką rozdaje się je....

Ostrzeżenia prawie zawsze są poprzedzone upomnieniami słownymi czy to publicznie czy na pw (w tym przypadku było ich kilka). Ta sytuacja pokazała bezczelne ignorowanie osób Funkcyjnych.

Podsumowując - ostrzeżenia zostały przyznane słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcja

Tak biorę i właśnie od czasu ich brania wszystko się pogorszyło.

 

Tak jak marcja pisze - na początku może wystąpić pogorszenie, dopiero później poprawa. Ale jeśli będzie to trwało zbyt długo konieczna będzie konsultacja z lekarzem.

 

Nie wiem, czy nie zginęło wśród postów moje pytanie. Ma ktoś kontakt do Comy?

 

Głupia jestem, tulę wszystkich.

chojrakowa, nie jesteś głupia z tego powodu, no co Ty. Jesteś bardzo wrażliwa i nie uważałabym tego za coś negatywnego. I nie piszę tak tylko dlatego, że też tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na was, ale na mnie strasznie negatywnie działają każde, nawet tego typu zamieszania, kłótnie.

Spinam się, jest mi przykro i wiem, że nic nie mogę zrobić.

 

No nie sa mile takie klotnie...

Zrobic tez nic nie zrobie, moge sie tylko dziwic, ze dorosli ludzie obrazaja sie z powodu nieistotnych rzeczy...

Tez dostalam wg. mnie nieslusznie ostrzezenie, Wiola tak samo i zyjemy i nie obrazamy sie z tego powodu. Bylo minelo i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tornado, ja mam kontakt do comy ale nie wiem czy życzyłaby sobie, żebym się nim dzieliła z forumowiczami.

Robią się na forum jakieś podziały, kłótnie, nieporozumienia - i to nie tylko w jednym temacie.

Eh... nie mam sił na to. Najchętniej bym was wszystkich utuliła do serduszka i ugłaskała ale to nic nie da. I to mnie przeraża.

Obyśmy się wszyscy nawzajem nie opuścili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, wysłałam Ci PW

 

Z tego, co pamiętam, zawsze na tym forum różne dziwne rzeczy się działy. Być może dlatego, że wszyscy mocno emocjonalnie podchodzimy do wszystkiego i wychodzą z tego potworki..

 

I tak a propos tematu, smutno mi dziś, serce mnie kuje, dłonie mam zimne, mam problemy z koncentracją, boję się, co dalej z rodziną, pracą, nauką - wszystko stało się ostatnio takie ciężkie, skomplikowane, zawiłe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×