Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem Haniu... nie wiem...

nie wiem już czym jest miłość...

 

 

poza tym odchodzi ode mnie Prysia.. :why::why::why:

gdyby to miało sens, pomodliłabym się o szybką dla niej śmierć :why:

ale ona się męczy..

mam wrażenie że czekała z tym do mojego powrotu.. :why::why:

a ja nie mam w domu morbitalu :why::why::why:

 

wraz ze śmiercią każdego zwierzaka staję się coraz bardziej cyniczna i bez uczuć..

Biedna Prysieńka :why::why::why::why::why::why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Każdy chce kuźwa mojego dobra..

WKURWIACIE MNIE

!!!

 

 

POCZĄWSZY OD MAMY!!!!!

 

MAM WAS DOŚĆ!!

 

NIE POCIESZAJCIE MNIE!!

 

NIENAWIDZĘ WAS!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja siostra wie już, że mam za sobą próby samobójcze i że aktualnie mam silne myśli samobójcze.

piątek-sobota-niedziela.

coś pięknego zaplanować to na piątek.

jest tylko kot, który nie wezwie pogotowia.

nie zadzwoniła nawet.

mogłabym już teraz być trupem.

dziękuję za ułatwienie strategii.

 

[Dodane po edycji:]

 

dziękuję za uwagę, naprawdę mi lepiej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim czasy rzuciłam leki antydepresyjne. Nie mam czasu aby iść do lekarza. Z jednej strony to dobrze, bo nie muszę wydawać pieniędzy,a z drugiej strony chciałabym mieć coś pod ręką na wszelki wypadek jakby mi się strasznie pogorszyło. Póki studiuję od samego rana do wieczora, to nie mam czasu myśleć o tym co mnie zawsze dobijało. To pomaga. dwa miesiące od kiedy nie biorę. Jakoś idzie do przodu. Dawno tu nie zaglądałam, a zajrzałam tylko i wyłącznie dlatego, że wiem, że nie jestem do końca przekonana o tym czy dobrze zrobiłam. Kiedy tylko mam czas dla siebie, staram się uciec do świata ludzi, do tłumów. Zaczynam chodzić na imprezy dość regularnie, aby zapełnić wolne czwartkowe wieczory. Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że to dobrze, bo w ten sposób mogę się odstresować, po ciężkich 3 dniach pracy. Bywa jednak i tak( jak np. dziś wieczór), że zaczynam rozpamiętywać bolesną przeszłość... i wciąż boli i w takich momentach tracę sens (zjebałam tyle rzeczy i zjebię jeszcze wiele... bo to się ciągnie), znowu chcę szukać pomocy, znów chce mi się płakać i znów przelatują mi myśli o samobójstwie. Ech...

Jedyna osoba, która mnie rozumie, nie może uświadomić sobie tego, że mnie rozumiem. A ja nie mogę tego przeboleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anakonda, Czy Prysia to Szczurek?

Stracilam w tym roku 5...Wiem,że żadne slowa nie zlagodzą bólu..Żadne.

Bardzo Ci wspolczuje,nie pocieszam,bo coz można powiedziec by pocieszyc?Gówno.

 

Uśpij ją w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anakonda, Czy Prysia to Szczurek?

Stracilam w tym roku 5...Wiem,że żadne slowa nie zlagodzą bólu..Żadne.

Bardzo Ci wspolczuje,nie pocieszam,bo coz można powiedziec by pocieszyc?Gówno.

 

Uśpij ją w domu.

 

 

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba nie planuj,nie rób tego...proszę..

:cry: Tule Ciebie mooocno

 

Darku, postaram się...

Wczoraj zrobiłam sobie próbę przed premierą, xanax, wino, wanna z ciepłą wodą, odpowiednia muzyka i żyletka.

Naprawdę było mi dobrze.

 

Gorzej było dziś rano, zostałam zbudzona o 8.30, że o 9.00 mam gdzieś być na spotkaniu..... dotarłam o 11.00 bo się potwornie pogubiłam. Zostałam zawalona sprawami na wczoraj. Rzyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dziwnie. Światło znowu mroczniejsze niż zazwyczaj. I to dojmujące przeczucie, że funkcjonowanie świata opiera się na jakiejś ciemnej zasadzie. W środku pustka. Znowu niechęć do jakiejkolwiek aktywności. Terapeutka stwierdziła ostatnio, że jest we mnie mnóstwo sprzeczności. To prawda, sam już nie wiem, która z moich postaw jest prawdziwa. Może tak bardzo zrosłem się ze swoimi maskami, że stały się one czymś dla mnie naturalnym. Skoro jednak tak jest, to dlaczego brak w tym wszystkim spontaniczności? Oddałem jej pierwszą część swojego życiorysu - dzieciństwo. Przez kilka dni czułem się naprawdę mocno. Spectrum emocji uległo znacznemu zawężeniu, a koncentracja zogniskowała się prawie wyłącznie na tym, co na zewnątrz mnie. Ale to minęło i znowu jestem w kostnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, dziękuję, poszarpanie jest mi chyba jeszcze bardziej potrzebne od utulania ;)

czasem jest, powiedzmy, w miarę normalnie, a czasem...... nie panuję nad tym. czuję jak to nadchodzi cichymi krokami, to szaleństwo. a potem nagle mnie łapie i już wtedy nie mam hamulców, nic mnie nie powstrzymuje.

w środę terapia, będzie o czym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Smutne to co się z Tobą działo . byłoby szkoda tak fajnego człowieka . Tym bardziej ,ze wokół tylu pustaków żyje i jest im dobrze .Mam nadzieje ,ze znajdziesz cel w życiu ,który pomoże Ci odganiać takie myśli ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Smutne to co się z Tobą działo . byłoby szkoda tak fajnego człowieka . Tym bardziej ,ze wokół tylu pustaków żyje i jest im dobrze .Mam nadzieje ,ze znajdziesz cel w życiu ,który pomoże Ci odganiać takie myśli ....

 

szukam go i szukam, może za mało mam determinacji, może w niewłaściwych miejscach szukam... nie wiem

wiem, że wczoraj byłam emocjonalnym trupem, padłam, przespałam cały wieczór, noc też, choć z koszmarami i przebudzeniami...

rano oczywiście półprzytomna, znów spóźniłam się na spotkanie.

teraz cel - przeżyć dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×