Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

tak bardzo bym chciała zeby ktos zrozumiał co we mnie siedzi w środku, wrazliwośc na swiat to przezywanie głęboko , żebym nie czuła sie taka obok kazdego, tylko raz się czułam tak ze ktos był podobny w odbiorze świata, nie daje rady :why:

 

-- 28 lut 2012, 02:00 --

 

mam dośc powierzchownych znajomosci, gdzie ludzie chcą tylko zeby było fajnie a nie ma tej zrozumienia głębi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie baba od gramatyki, która musiała dziś powiedzieć przy grupie, że poprawki nie zaliczyłam bo ćwiczeń nie zrobiłam tylko, że ja skąd miałam wiedzieć, że z ćwiczeń zrobi. A z ćwiczeń to tylko 3 dała zadania a reszta była niewiadomo skąd wzięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matka znów miała atak złości, znów zaczęła wyrzucać wszystkie moje sekrety, a na dodatek gada z pogardą o psychiatrze i psychologu i nawet nie myśli, że ja na serio chcę do nich iść... :why: Nienawidzę tych ataków, jest wtedy taka nieobliczalna... A potem nagle przybiera drugą twarz, jakby nic się nie stało gra cudowną mamusię... :roll:

Cały dzień mam ochotę coś sobie zrobić, pociąć czy coś :why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trudem powstrzymuje łzy,a jadę autobusem. Czytam ksiązkę " Chuda" i mnie złapało. Przede mna siedzi chłopczyk,ze 12 lat . Wkurza mnie tym,ze jest dzieckiem i jest pewny siebie,zadowolony. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się beznadziejnie upośledzona emocjonalnie, uczuciową sadystką i masochistką, żądną uwagi ponad wszystko, egocentryczką i emocjonalnym wampirem. Te wszystkie wspaniałe cechy charakteru sprawiają, że nie mam szans na zaznanie szczęścia w życiu i jestem skazana na egzystencję w oczekiwaniu na coraz "lepszych" ludzi i podniecaniem się relacjami, które nigdy nie dojdą do skutku.

 

Innymi słowy, jest mi chujowo i nie mogę nawet pójść spać, bo właśnie wstałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×