Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresją lękowa jak sobie radzić?? Błagam was o pomoc


AnusiaBiedna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21 lat leczyłam się rexetinem na nerwicę lękową mineło wszystko bylo super przez cały rok aż do teraz 2 tygodnie temu załapło mnie przuygnębien ie powróciły lęki! Nie wychodzę z domu, nie zostaję sama w domu ciągle płaczę, nie mam po co żyć, w środku aż mnie rozrywa od tej beznadziejności i bezslilności nie widzę sensu życia bez kitu!! Ciągle mam wysokie cisnienie dzisiaj był u mnie psychiatra i stwierdził depresję lekową!! Ciągle mam ochotę wstać i sobie coś zrobić , czy ktoś z was też straciuł chęc do życia czuł ciągle niepokój?? nie widział sensu w niczym i nic was nie cieszyło?? Jak sobie z tym radzić pomóżcie proszę, tylko w was moja nadzieja :(:why:

To jest dużo gorsze niż nerwica lękowa myślałam, że juz nic gorszego nie może mnie spotkać :(!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też takie coś miałem i niestety wspominam to najgorzej. U mnie powodem takiego stanu był mój perfekcjonizm(powód depresji) oraz presja otoczenia złe wychowanie itp (powody nerwicy). I tak 3 lata mojego dzieciństwa zleciały w koszmarze(od 9 do 12 roku życia). Po tym została mi nerwica lękowa a depresja "znikła". W dodatku mam bardzo wrażliwy żołądek na jakikolwiek stres (w moim przypadku lęk). Obecnie mam 17 lat. Nie musze wam opowiadać jak mi jest w tym życiu ciężko bo nie po to tu pisze a przecież znacie tem ból.

U mnie depresja lękowa trwała 3 lata ale nie wiedziałem że wgl jestem chory i nie leczyłem sie. Myślę że ta depresja jest o tyle zła co dobra że na depresję farmakologia działa bardzo skutecznie a na nerwice lękową często żałośnie i ze skutkami ubocznymi. Ja osobiście pod tym względem wolał bym mieć depresję niż nerwice chociaż wiem(z własnego doświadczenia) że przy depresji człowiek czuje się paskudnie. W przydadku depresji radze wam iść do psychologa i rozwiązać problemem. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×