Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, tylko nie wiem czy dam radę zrobić. jestem okropnie zmęczona. poszłam do sklepu, okazało się że nie wzięłam całej kasy co miałam wziąć, więc nie kupiłam wszystkiego, zestresowałam się. muszę poleżeć. nie wiem czy dziś dam radę skończyć sprzątać to co miałam w planie. wczoraj sprzątałam z 7h, dziś ze 4h. sił mi brakuje trochę.

Przecież wiesz doskonale, że nic na siłę. Małymi kroczkami, a z tego co widzę idzie Ci co raz lepiej. Wydaje mi się, że te rozmowy z Panią Psycholog mobilizująco na Ciebie działają, prawda? :)

 

-- 01 cze 2012, 14:49 --

 

Bellatrix, to tak jak mi wczoraj, ale pewnie mogłas się pouczyć i Cię nie ciągneło przynajmniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, tak, aczkolwiek pani psycholog kazała mi więcej wychodzić, codziennie wyzwanie, a przez to sprzątanie, nie mam siły na cokolwiek..sprzątam po parę godzin dziennie i potem jestem tak zmęczona..ale mam nadzieję, że w niedzielę już skończę i od poniedziałku ostro się biorę za siebie, wychodzenie z domu itp.:)

 

Bellatrix, bo w ogóle ten dzień jest cały paskudny :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zamiast spaghetti typowego - może być ten sam makaron, ale z pokrojonymi suszonymi pomidorami, ok.5 szt, do tego pokrojony drobno boczek wędzony / 25d dla 2 osób/ i cebula, razem przesmażone lekko, na końcu dodać kilka ząbków czosnku. Wymieszać z makaronem i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, co robisz w weekend przez tyle godzin?

 

to " wstaaaaaaaaaaaań no wstaaaaaaaaaaań no juuuuuż" :evil:

dominika92, dokladnie tak :D Gorzej jak z malymi dziecmi

 

vif, polecam pomysly na Winiary ..szybko i cos nowego :D np. http://www.winiary.pl/produkt.aspx/342/winiary-pomysl-na-soczysta-karkowke-z-ziemniakami jakie z tego wychodza boskie ziemniaczki :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Wam :D jakie macie plany na dzisiaj?? ja juz zaliczylam basen,teraz wlewam w siebie kawusiè :D

vif, moze cos orientalnego upichc??

Dariusz_wawa, no widzisz Dareczku,ktos musi pracowac,zeby ktos inny mogl wstawac o 12 ej :mrgreen: ja mam za sobà bardzo cièzki tydzien.Oby do wrzesnia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, co robisz w weekend przez tyle godzin?

W tygodniu leżę w pracy :D to czasami trzeba potyrać w weekendy. :D Ale w następny baletuję na zlocie. :D

 

-- 02 cze 2012, 09:34 --

 

hej Wam :D jakie macie plany na dzisiaj?? ja juz zaliczylam basen,teraz wlewam w siebie kawusiè :D

vif, moze cos orientalnego upichc??

Dariusz_wawa, no widzisz Dareczku,ktos musi pracowac,zeby ktos inny mogl wstawac o 120 ej :mrgreen: ja mam za sobà bardzo cièzki tydzien.Oby do wrzesnia.

Ty do września ja tylko ewentualnie do rozpoczęcia Euro ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×