Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Spooky, trzymam kciuki, zeby z tatą było lepiej! jest w dobrych rękach.

 

-- 27 sty 2012, 17:14 --

 

Bellatrix, wiem co to rutyna, ale chyba serwuje ją sobie sama. Ciało nie pozwala wyrwać się z tej codzienności. Kiedyś zrobię wszystko o czym marzyłam. I hope so.

 

-- 27 sty 2012, 17:34 --

 

ja własnie też się dowiedziałam, że babcia kolegi którego znam 20 lat dostała wylewu i lekarze nie dają jej szans, a wczoraj wieczorem chwilę ją pilnowałam. Najgorsze, że kolega jeszcze nic nie wie, jest w pracy w Gdańsku i jutro dopiero przyjeżdza. Jego mama do mnie dzwoniła, żeby mu przypadkiem nic nie powiedzieć. smutne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, niby dobrze a jednak tak jakoś pusto. Na studiach super, dzisiaj 2 ostatnie egzaminy.

Także dziś miała miejsce wizyta u terapeutki... większą część danego mi czasu przemilczałem. Nie ma we mnie zaangażowania. Nawet nie wiem co ona sobie myśli o mnie:( A poza tym piątkowy wieczór spędzam sam w domu... a Tobie jak mija wieczór ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, przemyśl to sobie i sam odnajdź powód. Sami jesteśmy sobie najlepszymi psychologami. Daj sobie czas i nie pośpieszaj w tym wyścigu szczurów.

 

nextMatii, to pisz na gg, 18632552

 

Też jestem chora, nadal.

 

Ja dziś się umyłam, uczesałam, ufarbowałam i wrzuciłam efekty na nerwice w postaci zdjęcia, posprzątałam i zamierzam wziąć się jeszze trochi za nauke. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×