Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, nom tez tak mam, mam kilka utworów, przy których serce ze smutku mi się łamie... Ja bym się poryczała dziś na filmie zycie jest piękne

 

Mam pytanie ile trzeba czekać po zarejestrowaniu się do psychologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego życie jest takie piękne?

Nie znam się na nim :blabla:

Tonę w żalu kiedy przychodzi miłość.

Usłyszałem głos pełen harmonii

Powiedział ZYJ WIECZNIE.

Odtąd jestem samym życiem

W twych oczach przegląda się niebo

Ale wokół ciebie tylko krew i błoto

Jestem przepowiednią....................

(...)

JESTEM MIŁOŚCIĄ

Moi mili... dziękuję WAM żyj żyj żyj i bądź sobą~! O niebiańska chwała EVER Chcę spotkać miłość a nie jakaś schziooofreniaaaaaa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wróciłam z miasta. szukałam wszędzie świeczek w szkle, ale nie dostałam. ...pustka, więc kupiłam zwykłe i wstawiłam do świecznika.

i przyszedł mój krem z BU, już nawet zrobiłam. nie mogę się doczekać, żeby go nie użyć. takie paczki poprawiają nastrój.

 

-- 26 sty 2012, 18:55 --

 

Znów utknęłam w pokoju, od jakichś 3h współlokator okupuje kuchnię i ma gościa :zonk:

z mężczyzną mieszkasz, uhu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, slow motion, ja tam się boję ludzi, zwłaszcza obcych :P Czekałam w pokoju aż usłyszałam dźwięk kluczy po zewnętrznej stronie drzwi, czmychnęłam do kuchni, zrobiłam sobie jedzenie i uzupełniłam zapas wody w czajniczku. Akurat zdążyłam, niedługo po ponownym zaszyciu się w pokoju słyszałam jak wraca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o rany boskie, ludzie... poszłam ja se dzisiaj na luzaku do kardiologa żeby usłyszeć że nic mi nie jest a o mało co nie wróciłam do domu z holterem :shock: tylko że na całą przychodnię są aż 2 holtery i akurat były w użyciu :mrgreen: więc mam podjechać w środę

a tak w ogóle to hej wszystkim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×