Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga, trochę czasu minie, aż opanuję japońską kaligrafie, ale codziennie godzinkę na to przeznaczam, więc liczę na efekty :great:

poza tym samodzielna nauka języka obcego od podstaw wcale nie jest taka prosta, przynajmniej za kilka lat w cv będzie ładnie wyglądało :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, trochę czasu minie, aż opanuję japońską kaligrafie, ale codziennie godzinkę na to przeznaczam, więc liczę na efekty :great:

poza tym samodzielna nauka języka obcego od podstaw wcale nie jest taka prosta, przynajmniej za kilka lat w cv będzie ładnie wyglądało :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana to nieciekawie skoro u Ciebie ciężko :? nie byłam :oops::oops::oops: wstyd jak cholera, ale dopiero drugi dzień czuję się na siłach żeby zacząć działać...

 

Calineczka1990 aa spać mi się zachciało i głodna się zrobiłam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana to nieciekawie skoro u Ciebie ciężko :? nie byłam :oops::oops::oops: wstyd jak cholera, ale dopiero drugi dzień czuję się na siłach żeby zacząć działać...

 

Calineczka1990 aa spać mi się zachciało i głodna się zrobiłam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, próbuj dalej! ja też się już w końcu na pewno zapiszę, muszę tylko załatwić pare spraw związanych z ubezpieczeniem i tak to odkładam, ale jutro już to zrobię, obiecuję sobie :smile: To dobrze, że czujesz się na siłach żeby zacząć działąć, bo mnie siły ostatnio opuściły na amen, albo jestem po prostu tak strasznie leniewa :evil:

Calineczka1990, hej, co jadłaś dobrego? Że też masz ochotę na ten japoński, łyżwy i mase innych rzeczy. Ja to bym najchetniej w łózku leżała i jadła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, próbuj dalej! ja też się już w końcu na pewno zapiszę, muszę tylko załatwić pare spraw związanych z ubezpieczeniem i tak to odkładam, ale jutro już to zrobię, obiecuję sobie :smile: To dobrze, że czujesz się na siłach żeby zacząć działąć, bo mnie siły ostatnio opuściły na amen, albo jestem po prostu tak strasznie leniewa :evil:

Calineczka1990, hej, co jadłaś dobrego? Że też masz ochotę na ten japoński, łyżwy i mase innych rzeczy. Ja to bym najchetniej w łózku leżała i jadła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja nie mogę być bierna i siedzieć bezczynnie, bo wtedy mnie wszystkie doły i złe humory łapią :shock:

 

-- 25 lut 2013, 14:07 --

 

a miałam pieczeń rzymską z sosem pomidorowym i ryżem, a teraz wcinam szarlotkę i popijam kawką ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja nie mogę być bierna i siedzieć bezczynnie, bo wtedy mnie wszystkie doły i złe humory łapią :shock:

 

-- 25 lut 2013, 14:07 --

 

a miałam pieczeń rzymską z sosem pomidorowym i ryżem, a teraz wcinam szarlotkę i popijam kawką ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, no właśnie mnie złapały i nie mogę z nich wyjść, a jak próbuje się czymś zająć to rezygnuję...

rany jakie Ty frykasy jesz :105: ja mam obiad dopiero o 16 chyba się nie doczekam :D

Saiga, dawaj do tego psychiatry i mama się nie przejmuj :mrgreen: swoją drogą to ładnie sobie wymyśliła... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×