Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkania w realu....


Olka

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czekaj czekaj, czym ty mnie straszysz? Tymi trojaczkami z Olką?

no i jak zwykle dowiaduje sie ostatnia :shock:

reirei.....nie mogłes tak wczesniej..............a ja w pozwie o alimenty wpisałam DarkAngela..... :? boshe...co ja biedna teraz zrobie..... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olu mówiłaś że sex przez komputer jest bezpieczny. A tu nagle taka niespodzianka...... :

Kolerzanka mi muwiła ze przez seks przez komputer nie można zajsc w cionże....ale ja juz sama nie wiem :? Pisałam do bravo.........ale nikt mi nie odpisał:( na wszelki wypadek codziennie wieczorem ugniatam sobie bżóh i pije tszy łyzki czerwonego wina, kolerzanka muwiła ze to działa jak tabletki na wywołanie miesiaczki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie*dole jakie kolejki, poprostu taki jestem wpieniony, czekałem 1,5h żeby się dowiedzieć że lekarze zamienili się salami i czekam nie do tego co trzeba i jeszcze ponad h w następnej kolejce. Ale przynajmniej wywalczyłem to pieprzone EKG

Aha no kiły w końcu nie mam, za to straszne afty, także dziewczyny... troche higieny :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu zajebiste zdjecie!!!!!! Kolego! mozesz zostac fotografem...hhe:))))) Buteleczka w jednym ręku......brakuje tylko fajeczki w drugiej..... - hehe dokładnie wszystkie zdjecia z moich imprez sa takie!!!! :lol: Ale wiesz z tym mikrofonem przesadziłes troche........... chociaz kto wie......... :? w kazdym razie obiecuje wszystkim ze bede spiewac najgłośniej!!!!!! przy okazji najbardziej fałszować......ale to nic prawda? :lol:

No tak......... Marlow a Kaskiem juz na boku.......... zapewne rozmawiaja o tym zeby przejsc do bardziej intymnego miejsca......- do ciemnego pokoju :lol: - Kasiek ma nowa bielizne....tylko ciiiiiiiii......... :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×