Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkania w realu....


Olka

Rekomendowane odpowiedzi

sie wie!! Shadow tłumacz się, to ty to towarzycho rozbujałeś? Czuje się zaproszony oczywiście!!! Dja nie macie więc już się pakuje i robimy Winter Jam. Jeszcze tylko Mikołaja trzeba namówić żeby skoczył po wóde, coby było co załoić, i zaczynamy myśle, bo się ściemnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co!!!!! Shadow kręci z Cichą Wodą.......?!!! Hehe :D

Bez takich proszę!!! :lol::lol::lol:

Bhabha, nie no właśnie trzeba jakieś ploty puścić, ja np z zaufanego bardzo wiarygodnego źródła słyszałem że bibi jest w ciąży z marlowem, ale tak na prawde ją cały czas okłamuje bo to nie ona jest matką tego dziecka :!::!::!::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj czekaj, czym ty mnie straszysz? Tymi trojaczkami z Olką? Ja tam się nie wstydzę, że mi rączki się lepią :twisted:

Nie tylko z Olką, pewnie o wielu sam jeszcze nie wiesz!!! :D:P:lol:

hmmm, żeczywiście któraś jescze mi na pw pisała że jej się okres spóźnia 5ty miesiąc, ale zapewniała mnie że to przejdzie... :roll: Wiesz to może powiedz mi, chociaż jakieś cukierki na Iwszą Komunię dziecku kupie... :lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja zawijam do lekarza się przebadać czy jakiejś kiły nie mam, od razu, jakby coś to wam wystawie liste kto sie na tą kiłę NIE załapał:D:D:D

Cicha Wodo, ja myśle że się jeszcze dogadamy ;) Ty zatrzymasz tylko dla siebie informacje o moich potomkach, a ja cie nie wsypie przed Martusią. Ewentualnie dorzucę jeszcze najnowsze wieści i relacje ze spacerów po lesie DarkAngela z Kaonradem! :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×