Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z nerwami


szy123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Tomek, mam 22 lata. Zawsze byłem typem imprezowicza. Do wszelkich wypadów byłem zawsze pierwszy. Myśle, ze byłem lubiany przez swoje towarzystwo. Uwielbiałem imprezy masowe. Ogólnie robiłem wszystko aby nie siedzieć w domu. około 3 tygodni temu w markecie złapał mnie dziwny ból w klatce piersiowej. Miałem wczesniej przygody z sercem wiec widziałem, ze za chwile sie cos wydarzy. Miałem bardzo wysoki puls, i gdy wróciłem do domu ból sie nasilił do tego stopnia, ze pojechałem na pogotowie. Lekarz powiedział, ze serce w porządku. Kolejny dzień kolejny ból serca. Dyskomfort w klatce piersiowej. Tak było przez trzy tygodnie. Lekarz zapisał mi hydroxyzynium, dodam jeszcze, ze mam nadcisnienie. Teraz mam uczucie jakbym nie poznawał świata na, którym zyje. Wszystko zrobiło się dziwne. Nie wiem jak to nazwac, takie uczucie nierealnosci. Kazda sytuacja jest dla mnie nerwowa. Mam obawy przed wyjsciem z domu nawet rozmowom z przyjaciółmi. Naprawde nie wiem co się ze mna dzieje. Taka zmiana w ciągu paru dni. Wczesniej nie miałem wogóle takich akcji. Powiedzcie mi co mam dalej robić, bo juz mi rece opadaja. Chce chodzic na imprezy, bawic się ale te nerwy wygrywaja i zostaje w domu.

 

Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×