Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

dar, moja zawsze znajdzie wybieg w postaci: a pieprzu? dopieprz sobie.

standardowo "mamo, Ty mnie nie sluchasz." - "No słucham przecież, [i tu ostatnie słowo moej wypowiedzi powtórzone bez żadnej emocji, twarz nieskażona refleksją]."

 

dar, jestes z domu, w którym ktos Cię poznał?

 

--

 

Chce sie tulic.

White Rabbit, poznał? U mnie w domu dla mojej matki ważne jest żebym czasem nie popadł w jakieś nałogi - chociaż paradoksalne chyba nigdy nie miałem nałogów :roll: A najważniejsze jest abym zjadł obiad, wyspał się, nie kręcił się za dużo po mieście i w ogóle ma jakieś szalone rady i obawy, jak np.:

-"obiad Ci wystygnie" - a ja na to nie jem wrzątku! :-|

-"wystygnie Ci" - no to co! - i tak potrafi być co kilka dni. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz zwariuje. Jestem tak przeraźliwie samotna, że nie wiem co zrobić. W dodatku nie mogę się pociąć. Obiecałam sobie, że z tym kończę. Ale czym wypełnić pustkę? Przerażają mnie kolejne samotne wieczory.

 

Pociełam się kiedyś, teraz mam bliznę i wstydzę się jej. Nie warto się ciąć, juz lepiej biec tak długo, aż padnie sie z wysiłku.

Też jestem samotna.

Oglądam dużo filmów, czasem kilka dziennie, zapisałam sie na kurs językowy, na portal randkowy (taaaa...)

A jak jest juz ze mna tak zle ze nie moge wytrzymac to biore 3 mg Sedamu i zasypiam. Nastepny dzien jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terminal, Można uprawiać jakiś sport by zredukować napięcie stres ,dobrze robisz że nie stoisz w miejscu powodzenia Ci życze w tej walce z samotnością. silhouette, postaraj się mimo bólu zająć czymś tak skutecznie by poczuć się lepiej ,masz jakieś hobby ?zawsze mozna znależć coś dla siebie nowego to zbliża ludzi wspólne zainteresowania.

 

-- 01 maja 2014, 21:54 --

 

Chętnie bym z kimś porozmawiał, spróbował się zaprzyjaźnić... tylko nie mam siły. :(

Nie masz siły czy chęci? ;) .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym z kimś porozmawiał, spróbował się zaprzyjaźnić... tylko nie mam siły. :(

Nie masz siły czy chęci? ;) .....

Sił. Jestem bardzo zmęczony i jest mi bardzo samotnie w tej chwili. Chciałem tylko zaznaczyć swoją obecność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, zaraz pójdę spać. Mam fantastyczne sny, w których nie ma tego okropnego uczucia samotności. Mam nadzieję jedynie, że nie obudzi mnie atak lęku...

To dobranoc i spokojnych snów i pozytywnych myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym z kimś porozmawiał, spróbował się zaprzyjaźnić... tylko nie mam siły. :(

Nie masz siły czy chęci? ;) .....

Sił. Jestem bardzo zmęczony i jest mi bardzo samotnie w tej chwili. Chciałem tylko zaznaczyć swoją obecność.

Ja też jestem bardzo zmęczona, ale ta samotność nie opuszcza nawet gdy jestem wycieńczona... Dziś już szczególnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotność wśród ludzi,brak 2 połowy,brak przyjaciół, w tłumie,brak zrozumienia...tak wielowymiarowe i szerokie zagadnienie,ale koniec końców od towarzystwa własnych myśli i siebie się nie ucieknie...

Ale ja mam zrytą perspektywę,przytępione emocje,potrzeby kontaktu z ludźmi,często sam internet wystarczy..ale na pewno nie na zawsze D:

A co i jak będzie,czas pokaże D:

 

trzymajta się wszyscy,koło fortuny i jakieś tam inne ch*jstwo kiedyś inaczej się zakręci,jeśli się mu dopomoże...chyba D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, zaraz pójdę spać. Mam fantastyczne sny, w których nie ma tego okropnego uczucia samotności. Mam nadzieję jedynie, że nie obudzi mnie atak lęku...

 

Samotność nie jest fajna, ale nie jest też czymś tragicznym. W końcu ani się obejrzysz i znajdziesz osobę, która będzie chciała kroczyć przez życie u Twojego boku.

Tak więc trzymaj się, bo samotność nie będzie trwała wiecznie przytul.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, zaraz pójdę spać. Mam fantastyczne sny, w których nie ma tego okropnego uczucia samotności. Mam nadzieję jedynie, że nie obudzi mnie atak lęku...

 

Samotność nie jest fajna, ale nie jest też czymś tragicznym. W końcu ani się obejrzysz i znajdziesz osobę, która będzie chciała kroczyć przez życie u Twojego boku.

Tak więc trzymaj się, bo samotność nie będzie trwała wiecznie przytul.gif

Znam ludzi którzy mają po 60 i są samotni od zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, zaraz pójdę spać. Mam fantastyczne sny, w których nie ma tego okropnego uczucia samotności. Mam nadzieję jedynie, że nie obudzi mnie atak lęku...

 

Samotność nie jest fajna, ale nie jest też czymś tragicznym. W końcu ani się obejrzysz i znajdziesz osobę, która będzie chciała kroczyć przez życie u Twojego boku.

Tak więc trzymaj się, bo samotność nie będzie trwała wiecznie przytul.gif

Znam ludzi którzy mają po 60 i są samotni od zawsze...

This,nic nie jest pewne,ani permanentna samotność,ale też to,że nigdy nie nastąpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, ale tu będzie inaczej. Trzeba być dobrej myśli!

Ja też zawsze staram się myśleć pozytywnie. Wiem bywa ciężko.

 

white Lily, :great:

W pewnym wieku dobra myśl odchodzi w siną dal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×