Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

kokos84, nie walcze bo to walka z wiatrakami bylaby, siedze i rozkminiam zycie, ale z rozkminiania tez za wiele nie wynika, podobno to dobrze tak sobie posiedziec w poczuciu beznadziejnosci i bezsilnosci bez dobijania sie dodatkowo tylko tak stosownie do tego jak jest wiec probuje A jak tam u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokos84, ten, co pojawił się w tym wątku parę dni temu.

Znam dwie wieloletnie pary, które poznały się na portalu randkowym. Nie chodzi o to gdzie, chodzi o to kim się jest. Ci moi znajomi znaleźli by kogoś gdziekolwiek by nie szukali.

 

-- 29 paź 2013, 23:00 --

 

6 osób puściło Ci oczko

PJT, ale dałeś aktualne zdjęcie? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym próbował coś zadziałać, ale nie wiem czy jestem na to psychicznie gotowy.

Zakładałeś konto na portalu randkowym?

 

no to probuj to zobaczysz, ja nie jestem przekonany do portali randkowych bo kojarza mi sie z tym ze tam sie 'bajeruje laski' a ja nie ten typ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze dziewczyny oczekuja czegos od Ciebie, zdecydowania, pewnosci siebie, konkretnych dzialan. A u mnie z tym jest cienko.

Kiya zgodzisz się z tym?

Tylko częściowo. Miło byłoby mieć faceta idealnego, ale nie wierzę w takie rzeczy :P A nawet gdyby się taki napatoczył - to czułabym się przy nim jak gówno. Dla mnie chodzi chyba o to... żeby facet nie był większą sierotą ode mnie. Nie musi być zdecydowany i pewny siebie. Wystarczy, że będzie próbował i zapewni mi choć śladowe poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×