Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pilne pytanie na temat ustnej matury z j. polskiego


Lolita18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zapewne jest tutaj wielu absolwentów liceum, więc zwracam się z problemem, otóż

Mój temat z prezentacji maturalne brzmi: 'Powstanie styczniowe w literaturze i malarstwie XIXw. Omów na dowolnych przykładach. 'Jednak w oddanej już bibliografii i planie ramowym nie napisałam drugiego członu zdania, w temacie wpisałam tylko pierwsze. (dosłownie napisałam: Powstanie styczniowe w literaturze i malatstwie XIXw)

Czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Dopiero się zorientowałam i obawiam się komplikacji :/

Baardzo proszę o odpowiedź i rozwianie wątpliwości!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj polonistę. Twój plan ramowy dostanie komisja, nie wiem czy gdzieś jeszcze to trafia. Zakładając, że w komisji nie będzie czepialskich nadgorliwców, powinno być ok. Tym bardziej, że będzie tam siedział również nauczyciel z Twojej szkoły, więc raczej nie pozwoli na to, żeby Cię oblali z tak błahego powodu. Powinnaś wejść na salę z własnym planem ramowym, więc zadbaj, aby na Twojej kartce był właściwy temat i dopisz sobie numer tego tematu. Jakby się przyczepili to możesz zaproponować wymianę kartki czy coś w tym rodzaju. Albo powiedzieć, że faktycznie nie dopisałaś drugiego członu, ale właściwy brzmi... [tu czytasz ze swojej kartki]. Jeśli będą chcieli się upewnić czy nie kręcisz to sprawdzą sobie po numerze i voila. :D Nie ma się co stresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co... najlepiej jakbys poszła do polonistki, powiedziała, że zrobiłaś drobny błąd i chciałabyś zamienić bibliografie. jest na tyle wcześnie, że nie powinno być z tym problemu. na pewno leżą w jakiejś szafce w szkole. Bo niby taka drobnostka, ale jednak zmienia temat co by nie było i teoretycznie potem będą pytali tylko z bibliografii, ale jakby Ci się jakiś nawiedzony z zewnątrz przyplątał to wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×