Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę sie Wam pochwalić :P

Dostałam kwalifikacje od jury do ogólnopolskiego, finałowego castingu Miss Polski 2009 :D:D:lol: Niestety nie wezmę udziału bo to jest w wakacje, a ja wtedy biznes prowadzę, ale pochwalić się Wam muszę bo mnie dowartościowało :P buzki!

Ja z chęcią mogę iść za Ciebie :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały dzień siedzę w domu, piszę i jest niby dobrze, ale jednak poniżej normy... Od tygodnia znowu czuje się nie tak :( Dziś, jak byłem sam w domu, to pojawiła mi się myśl, że w moim domu są kamery i od razu strach, że mam schize... W ogóle wiecie, jakie to jest smutne, bo myślałem - trochę naiwnie - że odkąd w grudniu wszystko mi minęło, to już mi nie wróci w takiej formie, ale jednak - nerwica, to nerwica i lubi wracać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był dziwny dzień. jest mi nie za dobrze, ale nabieram takiej lekkiej obojętności, takiego oczyszczającego dystansu.... to taka "bolesna agonia powolnego odradzania się"... tak pisała Sylvia Plath po elektrowstrząsach.... mimo że ona już nie żyje, podnosi mnie na duchu, że ona istniała.... świadczy o tym, że można być chorym i nie zmarnować całkowicie życia, mimo tego, że kończy się ono tragicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu się zaczęło... Nie mam dziś już sił od rana... Nic do mnie nie trafia - żadne tłumaczenia...nawet psychologa... :\\\\ jestem sam w domu i wpadam w jakąś straszliwą panikę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj wieczorem w ogromnie zatłoczonym muzeum:) i w nocy czułam się nienajlepiej. Mało spałam, a rano czułam się lekko spanikowana i serce mi waliło, ale wiedziałam gdzie jest przyczyna, poszłam na zajęcia bo miałam zjazd, potem na spacer z psem i jak na razie daje radę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesssuu ale dzisiaj jestem podku..... Wszystko mnie drażni, wkurzam się na wszystko i na wszystkich. Byle co wytrąca mnie z równowagi. No i schrzaniłam bo musiałam sobie ulżyć :oops: Teraz poczucie winy i jeszcze gorsza wściekłość tym razem na siebie :evil: Niech już ten dzień się kończy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże - niech mi ktoś powie, że to tylko nerwica, że to tylko nerwica, że to żądne urojenia... :(((((((

 

[Dodane po edycji:]

 

No - już lepiej... spięcie przeszło, nastrój też lepszy... ale to było okropne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukryty w swojej dziurze w pracy może nikt mnie nie znajdzie ,wszyscy czegoś ode mnie chcą a ja nic od nikogo nie chce mogli by się zająć pracą a nie sprawdzaniem czy jestem wariatem czy nie jestem ,chyba by było łatwiej gdybym tutaj przylazł w pomalowanej twarzy w damskiej bieliźnie przynajmniej nie był bym dziwnie obserwowany :mrgreen: na głowie tyle ludu a roboty jak dla małej armii ,chyba faktycznie udam wariata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dziewczyny wyobraźcie sobie mnie w stringach , staniku ,krawacie z mordą pomalowaną w ciapki wsuwającego pączka z budyniem za biurkiem :roll: ładnie mi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mam paranoję albo oni wszyscy na mnie patrzą ,nawet poszedłem do wc zerknąć do lustra czy wszystko ok .Nie wiem chyba wyjdę i oświadczę ,że jeżeli chcą zaobserwować dziwne zachowania lub bardziej nienormalne zachowanie niż zazwyczaj u mnie to mogę coś wymyślić :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×