Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam egzamin z Krytyki czystego rozumu Kanta, nie mam pojęcia, jak mi poszło, ale powinnam zdać. Potem posiedziałam sobie w parku i pouczyłam się na kolejny egzamin. Wróciłam do domu i chyba dalej będę się uczyć, kolejny egzamin mam w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko. Mam przesrane :shock: Skończyły mi się "Klony" :shock:

 

-- 12 cze 2013, 16:48 --

 

Druga sprawa... Matka dziś zasłabła w przychodni, udałem się tam więc czym prędzej nie bacząc na lęki itp pierdoły. Wniosek? W sytuacjach "No way out" lęki nie łapią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa... Matka dziś zasłabła w przychodni, udałem się tam więc czym prędzej nie bacząc na lęki itp pierdoły. Wniosek? W sytuacjach "No way out" lęki nie łapią.

 

No tak jest bo byłeś bardziej skupiony na zdrowiu mamy niż na swoim, nerwica poszła na drugi plan. Gdyby tak się wyuczyć takiego schematu w innych, teoretycznie mniej stresowych sytuacjach to by było pięknie ;/

 

A co do mojego dnia hmm wczoraj nie mogłem spać, dzisiaj powrót do pracy po 2 miesiącach przerwy, myślałem, że nie dam rady, że źle się poczuje itd a co się okazało to było całkiem dobrze, jakieś chwilowe odrealnienia nic więcej. Mało tego miałem rozmowe z kierasem na temat mojej dłuższej nie obecności i wcale się tym nie przejąłem, podszedłem do sprawy na mega luzie i spokoju. Nie kumam dlaczego czasami w mniej stresowych sytuacjach ciężej mi zachować spokój ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarka zamieniła mi haloperidol krople na haloperidol tabletki, a tak w ogóle to chcę zamienić psychiatrę, miło wspominam czasy kiedy nie leczył mnie specjalista u mojej pełno zakazów: zero słodyczy zeroi kawy i tak dalej, pomimo 30 - tki czuję się jak emeryt :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiątko bo przytyłem, a ona twierdzi że młody powinien być szczupły, mój poprzedni lekarz to się cieszył gdy przybierałem na wadze, bo ja w ogóle kiedy mam okresy gorsze to strasznie chudnę a przy lepszych okresach tyję...aha dała mi jeszcze Furosemid na odwodnienie, plus zakaz jedzenia po 17 a i tak ostatnio z 86 schudlem na 81, przy 177 cm wzrostu to tragedia nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień do kitu, jak wszystkie od ponad miesiąca. Siedzę w domu chora. Latam po lekarzach i badaniach, ale coś mi się zdaje, że to nerwica mi dowaliła ze zdwojoną siłą. Nie biorę leków. Boję się zadzwonić do swojego psychiatry i umówić i powiedziec co się dzieje :( tłumaczę sobie jeszcze, ze pewnie jestem na coś chora, bo jakim cudem taki nawrót nerwicy...nie mam siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idę dzisiaj do lekarza, pewnie znowu potraktuje mnie z buta, no ale cóż....

w ogóle będę musiała pomyśleć nad zmianą lekarza w niedalekiej przyszłości, ale kompletnie nie wiem gdzie się udać... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×