Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziś wspaniały dzień, rano Dyrektor Instytutu dał mi tyle pieniędzy na wyjazd na konferencję, ile chciałam. A potem odwiedziła mnie mama i zabrała mnie na naleśniki z malinami i rozmawiałyśmy sobie kilka godzin, przywiozła mi też truskawki, które siostra dla mnie zebrała na polu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padaczke biore vetire a na nerwice sympramol.. Biore to od niecalych dwoch tygodni i byc moze nerwica nasilila sie od vetiry bo to sa miedzy innymi jedne ze skutkow ubocznych ze sa leki, depresja mysli samobojcze itd a zapewne jest to za krotko zeby juz sobie radzil z tym sympramol.... widze ze niektorym upal dokucza... powiem wam ze ja to bym nad morze pojechala ahhhh marzenia;) ja jestem z lublina wiec kawaleczek drogi:-) a co do pulsu ja tez mam cos wysoki ... moze to ta pogoda? Dzis bylam u lekarza i dostalam metocard i jak na zlosc puls 87 a jak nie mialam leku to do 130 dochodzil;/ pozdrawiam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ciepło, ale maksymalnie 23oC, a nie ok.30. Taka temperatura jest dobra nad wodą, a nie w mieście, gdzie wszystko błyskawicznie nagrzewa się. Ale cóż, jakoś przeżyję, jeszcze tylko kilka dni...

 

W związku z pogodą, dzień spędzam w domu, zmieniając pokoje /aż 2 :D/, które są nasłonecznione w różnych porach dnia, na szczęście moje.

Aktywność bardzo ograniczona, ale obiad udało mi się ugotować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja Ciebie rozumiem.W mieście to co innego a poza tym jesteś schorowana i sama zawsze pokreślasz swój wiek,więc też sobie pozwolę powiedzieć że w starszym wieku toleracja się zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Kasiu, gdy zjesz za mało, spada cukier i obniża się temperatura ciała i spada poziom energii, stąd Twoje odczucia, na pewno.

Ja delikatnie sugerowałabym Ci, nie dopuszczać jednak do takich stanów, bo to zdrowe dla organizmu nie jest. Dobrze byłoby co 2-3 godz. przegryźć coś delikatnego choćby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, jem,spokojnie ;) Czasem mam mniejszy apetyt a potem taksię dzieję poza tym mi trudno jest nabić kalorie,jakoś tak mam,że po mimo ddużych ilości jedzenia wychodzi mało kalorycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spacerek z corcia juz dzisiaj zaliczony ale niby dopiero 10 a juz tak przypieka....

Agresor nadal we mnie siedzi wczoraj klotnia z mama a dzis z mezem ale slyszalam ze te leki od padaczki tak robia.... mam nadzieje ze juz klotni dzisiaj wiecej nie bedzie:)

Co do jedzenia to ja jem malo ale dosc kaloryczne rzeczy bo slodycze:( tak chialam w tym roku wziasc slub koscielny ale w sukienke nie wejde... smutne....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele pomocy bo już nie daje rady z ta nerwica... Boję się że coś sobie zrobię... Już nie mogę wytrzymać tego lęku... Dziś w nowym dworze mazowieckim pracuję... Tj około 200km od domu... Już robię pod siebie ze strachu... Kiedy to się skończy...;(??

 

-- 22 cze 2013, 07:17 --

 

Przyjaciele pomocy bo już nie daje rady z ta nerwica... Boję się że coś sobie zrobię... Już nie mogę wytrzymać tego lęku... Dziś w nowym dworze mazowieckim pracuję... Tj około 200km od domu... Już robię pod siebie ze strachu... Kiedy to się skończy...;(??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×