Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś spięta jestem od rana, a tu jeszcze tyle godzin zajęć... :-|

Matka swoim gderaniem i czarnowidztwem zrobiła mi beszamel w głowie, tyle czasu zajęło mi, żeby nastawić się na "uda mi się" a ona jednym zasranym słowotokiem to rozpieprzyła.

Nie no, muszę się faktycznie stąd wynieść, dla własnego dobra. Moja pani terapeutka miała rację, jak zwykle. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wzielam 1/4 zolpidemu w kuchni i wiecie co?? Po 15 minutach mialam jazdy:D Dziala!Juz zwatpilam w jego moc,a tu niespodzianka.Oby tak dalej.

Dzis juz jestem po rannej pracy.Wlasnie pije herbatke z cytryna.

Jutro [przychodzi kumpela na posiedzenie,bedziemy popijac drinki.Dlatego tez robie dzisiaj jakies przekaski na jutro.Mysle o salatce marokanskiej i koreczkach z oliwkami,mozarella ,pomidorkami:D Lubie gotowac :great:

 

Tak na marginesie-gdzie jest Hania i Madzia?? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda usunęła kolejne konto.

Hani konto jest, ale się nie odzywa.

 

Ja wczoraj wzięłam cały estazolam. Zasnęłam, ale się budziłam często. Rano nie miałam chęci do wstania. Ech... Nie ma dla mnie idealnych tabletek.

Jednak nie spóźniłam się do pracy. Przyjechałam do pracy równo z moim szefem, spotkaliśmy się na parkingu i poszliśmy do biura razem.

I chciałabym, żeby tak już zawsze było, tyle że nie przypadkiem........

 

Dziś idę na babską imprę. Dziewczyny, które lubię, zawsze się z nimi świetnie bawiłam i uśmiałam do rozpuku. A oczywiście nie mam ochoty iść. Buuu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, idz Kochana odprezysz sie:))Umaluje sie i ubierz szalowo.Przed wyjsciem jakas pachnaca kapiel.Fiu fiu.Wczoraj kupilam plyn do kapieli jednej z ang firm i poprostu cudo!niby zwykly olejek jojoba,a zapach przepiekny. :mrgreen:

Tak mysle,ze do estazolamu dodaj hydroxyzyny:D Ja kupuje leki na alergie i biore sobie poloweczke.Jak sie spi po tym wysmienicie.Sprobuj! :smile: ,a noz widelec,pomoze.Trzeba chwytac sie wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę zaraz na pogrzeb nauczycielki z gimnazjum... Oczywiście mam uraz do kościołów przez moje ataki paniki w nich i mam zamiar włączyć się niezauważona jak już ludzie zaczną wychodzić z kościoła. Ehh... Przykro mi, że nie mogę przez NL w pełni uczestniczyć w pogrzebach osób, które wiele dla mnie znaczyły... Nie jestem jeszcze gotowa zmierzyć się z moim lękiem przed kościołami. Też tak macie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę zaraz na pogrzeb nauczycielki z gimnazjum... Oczywiście mam uraz do kościołów przez moje ataki paniki w nich i mam zamiar włączyć się niezauważona jak już ludzie zaczną wychodzić z kościoła. Ehh... Przykro mi, że nie mogę przez NL w pełni uczestniczyć w pogrzebach osób, które wiele dla mnie znaczyły... Nie jestem jeszcze gotowa zmierzyć się z moim lękiem przed kościołami. Też tak macie? :(

 

Ja bardzo dlugo bardzo ale to bardzo balam sie chodzic do kosciola i nie chodzilam tam przez wiele lat (badz bardzo rzadko, okazyjnie) m. in. przez ten lek, gdyz w dziecinstwie bardzo czesto tam mdlalam, czasem tez wymiotowalam. Udalo mi sie jakos przezwyciezyc potem ten ogromny lek na tyle, ze moge tam isc prawie bez strachu, skupiajac sie na modlitwie. W kazdym razie bez atakow paniki. Potrzeba tu metody malych kroczkow - na poczatku przez dlugi czas spacerowalam w czasie mszy wokol kosciola, postalam troche przed nim, potem wchodzilam np. tylko na Komunie Swieta, pozniej stalam w kruchcie, potem sidzialam w srodku na ostatniej lawce blisko drzwi, no a potem moglam juz siedziec nawet blizej oltarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiolu, nie minal, tzn. nie calkiem, a tym okiem slabiej dalej widze, na szczescie juz obraz mi sie nie rozjezdza tak strasznie jak wczesniej, ale glowa dalej boli, lekko podwojnie widze, wszystkie miesnie twarzy bardzo bola. Bylam u dentystki i chirurga szczekowego, stwierdzili nadwyrezenie miesni (1,5 h siedzenia z otwarta buzia przy problemach ze stawami i fibromialgia :pirate: ), zapalenie stawow skr.-zuchw. i mozliwe, ze po tym znieczuleniu zrobil mi sie maly krwiak skoro mam slabe naczynia i zawsze zle znosilam znieczulenia, dali leki przecwzapalne i wspomagajace leczenie krwiakow i obrzekow pourazowych. Bylam tez u neurologa i dostalam skierowanie na rezonans magnetyczny mozgu, bo go moje wszystkie objawy, ktore mialam jeszcze przed ta nieszczesna wymiana dziewiatego amalgamatu zaniepokoily. Tak wiec 9 listopada mam rezonans i sie boje. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

u mnie do du............

asiu a nie możesz iść na taki dla osób z klaustrofobią ja też mam klau. i jak miałam rezonans to nie wjeżdżałam do tunelu tylko taki talerz miałam nad głową i już..... ja nawet do windy nie wejdę takiej typ puszka bez szybki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

u mnie do du............

asiu a nie możesz iść na taki dla osób z klaustrofobią ja też mam klau. i jak miałam rezonans to nie wjeżdżałam do tunelu tylko taki talerz miałam nad głową i już..... ja nawet do windy nie wejdę takiej typ puszka bez szybki.

 

no wlasnie orientowalam sie i zapisalam sie na taki, ktory chyba zdaje sie jest tzw. otwarty. mam nadzieje... :roll::pirate:

zmykam na terapie, trzymajcie sie. :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×