Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

fobia, a sypiasz w ogole?Niby w nocy nerwy powinny puszczac,przynajmniej leki :cry:

Ja zdycham na zatoki,ledwo zyje taki bol.Do tego dzis moj M kupil sprzet do cwiczenia,,brzuszkow''.Podczas skladania, niechcacy mnie lokciem uderzyl.-ponizej skroni;/Teraz mnie to boli :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj, no badania miałam robione i wyszły dobrze, oprócz EKG. Tak... no zdaje mi się, że ta łapa boli od serca, że nie zrobili mi odpowiednich badań i że coś mi jest na tyle poważnego, że niebawem się przekręcę (mam nawet kilka chorób w głowie, ale nawet boję się ich napisać), a wszyscy wmawiają mi, że jest w porządku. No, ale skąd mogą to wiedzieć, skoro badają mnie na coś innego. Dobiła mnie babka, lekarz ogólny, stwierdziła, że jestem za młoda na poważne choroby. Jak to za młoda? Poważnie to nawet dzieci chorują. Na dodatek naczytałam się w necie różnych rzeczy, o różnych chorobach i masz, szukam objawów u siebie. Ale w sumie zaczęłam to olewać i uważać na lewą rękę i już ból mija. No i jeszcze obawiam się, że ten Concor Cor 2,5mg może za bardzo obniżać mi bicie serca i to doprowadzi do tego, że zachoruję na coś b. poważnego, z czego nie będzie dało się wyjść. W sumie to jeśli dopada mnie ten zły stan fizyczny, koszmarny, to się okropnie boję, jestem gotowa lecieć na pogotowie. Wtedy jak trafiłam to pamiętam to jak przez mgłę... Zresztą te wszystkie stany też, jakbym chciała to wyprzeć. Pamiętam z tego wszystkiego wielki lęk i stres. A potem czekałam ze strachem, aż sytuacja się powtórzy no i powtarzała się kilka razy. Teraz mija. I nie wiem czy już będzie dobrze, czy jestem na coś chora, czy to wszystko, te stany fizyczne były spowodowane przez moją psychikę. Ja już jestem zupełnie zdezorientowana. Ale już nie czekam, aż zacznie się dziać coś złego, olewam i nic się nie dzieje. No prawie, bo zdarzy mi się obudzić z kołatającym serduchem, ale coraz rzadziej. A jak się dobrze czuję, to się nie boję i nie myślę o tym.

 

Wyciagajac jakies wnioski z tego co piszesz to mysle ze jednak masz cos z pogranicza nerwicy lekowej. Jak silnej ? Tego nie wiem, ale wypadaloby sie temu blizej przyjrzec najlepiej z pomoca fachowca. Jezeli masz lęki ktore dopadaja Cie w roznych sytuacjach to wypadaloby sie nad tym zastanowic skoro fizycznie jestes zdrowa. Na prwno jestes osoba hipochondyczna - zbyt mocno reagujesz na zmiany w swoim ciele. Twa dezorientacja jest jakby norma przez to co przechodzisz bo uczucie lęku i normalnosci nie da sie odizolowac i robi sie dziwna mieszanka ktora wlasnie wprowadza czlowiekowi zamet w glowie. Staraj sie nie skupiac na objawach bo tylko bedziesz sie podkrecac i gorzej czuc. Bedzie dobrze ;):great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorunka, Misiek_NL, dziękuję za wsparcie :D :*** PhilosophyOfLife, no właśnie jest dziwne to ,że zasypiam bez problemu, wogóle nie jestem spięta ,zero lęków, jednak po kilku godzinach zaczynają śnic mi się takie straszne rzeczy ,że budzę się z lękiem, w głowie jest jeszcze sen i tak sobie krąży, zaczynam się denerwować jeszcze bardziej, w końcu wstaje, idę do łazienki- bo to pomaga odciąć się od snu, wracam i niby jest już ok, ale jestem rozbudzona i zasypiam dopiero po 30min-1,5 godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstałam, zjadłam śniadanko. Zaraz idę na małe zakupy spożywcze. A ręka jak bolała, tak boli... Czy ona kiedyś przestanie mnie boleć? Bo już zaczynam wierzyć, że nie... :/ Porównuję, oglądam, macam. Ciężko uwierzyć, że mam się tym nie przejmować i że jestem za młoda na poważne choroby... Grrr!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×