Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Kawa, papieros oraz depresja na deser.. Do biblioteki muszę iść, bo karę zapłacę-a nie chce mi się. Znowu jestem niewyspany-się wczoraj pochwaliłem w wątku dot spania, że tak pięknie zasypiam-i dupa, pół nocy się wierciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj poczyta sobie jakieś książki psychologiczne, aby lepiej się uświadomić jakie głupie błędy popełniam w życiu. Zastanowię się głęboko nad swoim zachowaniem, tak jak mi to kazała pani terapeutka. I pójdę spać.

 

To ostatnie najfajniejsze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciężka noc, jakieś ciśnienie w głowie i w nogach, nie wiem może to wina Depralinu? Już drugi tydzień biorę, straszna niepewność w rękach, po chwili odpoczynku skaczą mi delikatnie palce i nogi, jakby jakiś dryg. Dziwność otaczającego świata, ścisk w żołądku, i ten ból nóg, cholera wie czy to kości czy mięśnie. Nic mi się nie chce, na nic nie mam ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochani:) Dzis dobry dzien:)Noc uplynela spokojnie.Nawet chodze senna:D Pije sobie wlasnie kawke.Wzielam po pracy tabletke na alergie,dziala ona rowniez wyciszajaco i stad dobrze sie spalo:)

 

Mam prosbe!Moj M cierpi od 2 mc na bole po prawej stronie brzucha,jakby jelitka.Jako male dziecko po tejze stronie mial usuwana przepukline.Czuje czasami bol i ucisk(az wczoraj sie z pracy zwolnil).W pracy kazali mu pojscdo lekarza,chce sie zapisac.Dodam,ze czuje ten bol ,ma potrzebe pojscia na ,,tron''.Zastanawiam sie nad drazliwym jelitem.Czy moze macie podobne problemy??Prosze o pomoc!!!Dzieki :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Roberrrto, tak jest zawsze haha.Jak ja sie pochwale,ze dobrze spie to zaczynam miec problemy.Ten nasz mozg to jest przekorny i zlosliwy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, Mąż niech idzie do lekarza internisty, jak lekarz będzie miał wątpliwości to da skierowanie na jakieś badania np. USG jamy brzusznej które wszystko wyjaśni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, to faktycznie prawdopodobnie jelita, M. powinien wybrać się do lekarza, jeśli chodzi o jelito drażliwe to są dobre tabletki, skuteczne, moja mama ostatnio bierze, Debretin, tylko że one są na receptę.

DEBRETIN przeznaczony jest dla osób cierpiących z powodu zakłóceń motoryki przewodu pokarmowego, najczęściej nazywane zespołem jelita drażliwego, a także zaburzeń funkcjonowania przewodu pokarmowego takich jak bóle brzucha i skurcze jelit.

DEBRETIN należy do środków pobudzających pracę motoryczną jelit. Preparat działa bezpośrednio wpływając na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego i normalizację zakłóceń aktywności motorycznej bez równoczesnego oddziaływania na ośrodkowy układ nerwowy. Nie jest wybiórczy wobec któregokolwiek z 3 rodzajów opoidowych, w wyniku czego cechuje się właściwościami zarówno stymulującymi oraz zatrzymującymi na ruchy perystaltyczne przewodu pokarmowego.

No ale trzeba być pewnym, że to jelita, więc wizyta u lekarza wskazana. ;)

 

Rrannyyy, jak mi zimnooo!!! W domu 16 stopni, szczękam zębami, właśnie byłam na dworze, żeby się trochę rozgrzać słońcem. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie słucham zwierzeń mojej babci, martwi się o moją mamę, bo ma coraz częściej urojenia, widzi jakichś zmarłych, coś tam jej się ukazuje, wszystkiego się boi, dziecinnieje coraz bardziej, ciężko przewidzieć jaki będzie miała humor za chwilę. Fizycznie też się źle czuje, cały czas albo gorączka, albo osłabienie i tak chodzi, za Chiny nie można namówić jej na lekarza. :( Ja też się o nią martwię, echhh. :(

Dzień do bani, koszmarna pogoda, głowa pęka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za odpowiedzi:) Dzis ma zdzwonic do GP i sie zarejestrowac na przyszly tydzien.Niestety tutaj tak dlugo sie czeka;/Normalnie jak z wizyta do Krola:)Mam nadzieje,ze to tylko drazliwe jelito :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

Dziekuje Wam za odpowiedzi:) Dzis ma zdzwonic do GP i sie zarejestrowac na przyszly tydzien.Niestety tutaj tak dlugo sie czeka;/Normalnie jak z wizyta do Krola:)Mam nadzieje,ze to tylko drazliwe jelito :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam totalną deprechę, już od tygodnia, maskara!;/ ...w takim stanie dawno nie byłam. Może mogłam jednak kupic te ziółka dr Jonasza na oczyszczanie... :?:

 

Jeśli szybko nie otrząsnę się z tego marazmu, będzie ze mną naprawdę źle, tydzień wyjęty z kalendarza w zupełności wystarczy... :comone:

 

Całuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałąm milion cv-gdzie sie tylko dało, a co sie będę patyczkować. Niestety o mojej wymarzonej pracy mogę zapomnieć bo niestety nie zadzwonili-szlag by ich.... :evil:

Obiad sie zrobił, trza posprzatać, polatać trochę z dzieciem po dworze a wieczorem dentek-nie mogę się doczekać bo wiem, że dziś może co najwyżej delikatniutko zaboleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wyrywałam zęba, na fotelu myślałam, że zwariuję ale postawiłam się do pionu w porę na szczęscie.

W ogóle dentysta Arab - jak mu przed rwaniem powiedziałam w razie w, że mam nerwicę lękową zapytał "co to?" >.<

 

 

Dzisiejszy dzień był nawet do zniesienia, tyle, że wieczorem złapał mnie hiper atak paniki i o dziwo tym razem nie umierałam na zawał tylko siadło mi na żołądek. :cry:

 

Na was też to całe przesilenie jesienne tak koszmarnie wpływa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudziłam się z bólem głowy i szczękościskiem.

nie pojechałam na imprezę firmową.... żałuję trochę ze względu na M., ale nie wytrzymałabym tam 2 dni z ludźmi, nie mam ochoty na zabawy i śmiech.

mam 2 dni na ogarnięcie rozmemłania, tylko nie wiem, jak to się robi.

nie mam ochoty na kontakty z ludźmi..., co przynosi efekt, prawie nikt się już do mnie nie odzywa

jestem świadoma, że staję się samotnikiem... i mam to gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, przytulam mocno, bo nic innego nie jestem w stanie zrobić, pomóc Ci jakoś... :* :(

 

Mój dzień - czarny nastrój, głowa boli, w domu zimno, próbuję czytać lektury do pracy mgr. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×