Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robic?


fallenone26

Rekomendowane odpowiedzi

Co robic, gdy nie ma sie pieniedzy na zycie a rachunki trzeba zaplacic? Co robic, gdy nie mozna znalezc pracy? Co robic gdy grozi ci eksmisja. Gdzie tutaj miejsce na pozytywne myslenie, wartosci, wiare w lepsze jutro, a przede wszystkim wiare w czlowieczenstwo. Czy to jest ten moment gdy wiekszosc ludzi odbiera sobie zycie? Nie mam nawet pieniedzy na leki. Obdarto mnie z czlowieczenstwa w dziecinstwie, teraz chca mnie obedrzec z resztek honoru. Ale ten rodziaj upokorzenia juz nie bedzie moim doswiadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od samobójstwa lepsza jest złodziejka ,kiedy nie ma co jeść i za co żyć i jak piszesz zero szans na prace .

To albo złodziejka albo śmierć głodowa . wiesz nie mam pojęcia jak bardzo złą masz sytuacje .I w jakiej części polski zamieszkujesz ,jeżeli chodzi o jedzenie to każdy na nie może zarobić . Jest bezrobocie ale ciężkie i źle płatne prace są wszędzie .

 

Honor i duma ? A cóż to za ustrojstwo ? Piszesz o obdzieranie Cie z resztek człowieczeństwa ,a czym dla Ciebie jest człowieczeństwo ?

Bo dla mnie szacunkiem dla życia . Skoro myślisz o odebraniu go sobie sam zdzierasz z siebie resztki człowieczeństwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ,bo nie napisałem jaki jesteś biedny i nieszczęśliwy ???

Czy z powodu "honoru " tak ważnego ,ze nic innego się nie liczy ???

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale skoro taka Twoja wola to krzyżyk na drogę ..spadam ,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×