Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam dzisiaj bardzo dobry dzien! Jestem bardzo zdziwiona, ze dobrze sie dzisiaj czuje. W pracy mielismy pewien kurs, a potem test i naprawde! pierwszy raz od kilku lat bylam skoncentrowana na tym co czytam, rozumialam tekst, moj umysl dzialal szybko itd

Czyzbym dochodzila do siebie po kilkuletnim amoku????????????!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem doprawdy zadziwiona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beti19 Dziekuje!

Musze jeszcze dodac, ze pomimo tego wielkiego bolu przez ktory kazdy z nas przechodzi, ciesze sie ze znalazlam to Forum i moge Was poznawac. Bardzo,bardzo mnie to wzmacnia. Jestescie PIEKNYMI LUDZMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, :D To cieszę się Kasieńko, może jak się wyśpisz poczujesz się lepiej.

Musisz też sobie zorganizować czas. Może jakaś książka, krzyżówki, jakiś artykuł?....tak ładnie piszesz.........

 

A ja nie przeżywam ostatnio jakoś szczególnie radości, tak, żebym skakała pod sufit...nie ma ku temu okazji.

Przeżywam permanentny stres w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, na razie się cieszę, że mogę spać i że wyciszyli mi nerwy, bo miałam silne ataki czy to nerwowości czy płaczu.

Prowadzę dziennik, codziennie coś wpisuję. Opisuję, co się dzieje wokół mnie w szpitalu, jak się czuję, co myślę...

Mam książki, na razie tak poczytuję tylko po 1 stronie, bo trudno mi się skoncentrować.

 

Co się dzieje u Ciebie w pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień - terapia grupowa. Uświadomiłam sobie jak ogromną wiedzę już posiadam, jak dużo już zrobiłam, jak dużo nieświadomie pomogłam sama sobie i... jak nadal trudna jest werbalizacja pewnych rzeczy. Cieszę się, strzał prosto w ryj był, były łzy ale jest mi leżej, czuję, że znalazłam się we właściwym miejscu i o właściwym czasie.

Trafiłam na wspaniałą terapeutkę, kobietę utwardzoną życiem, pełną ciepła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×