Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bo najważniejsze/y w życiu jest...


Gość Brid

Rekomendowane odpowiedzi

zdrowie i kasa jak to jest reszte można osiągnąć.

 

Raczej by osiągnąć to drugie marnuje się wiele tego pierwszego, a potem wydaje zarobione to drugie by odzyskać to pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowie i kasa jak to jest reszte można osiągnąć.

 

Raczej by osiągnąć to drugie marnuje się wiele tego pierwszego, a potem wydaje zarobione to drugie by odzyskać to pierwsze.

 

 

Dalajlama powiedział "takie same" słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie najważniejsze w życiu to bycie zaradnym.

co przez to rozumiesz?Bo mnie np.nic po zaradnym facecie ktory nie potrafi kochac

 

Im jestem starsza tym bardziej mysle ze najwazniejsze jest zdrowie... jak to sie ma to mozna osiagnac wszystko

Bycie zaradnym to moim zdaniem umiejętność załatwiania spraw dnia codziennego i posiadanie jakichś umiejętności, by pracować gdzieś.

Zdrowie w sumie też jest bardzo ważne, ale bycie zaradnym też tak samo ważne. Co prawda, jeśli żyje się na czyimś utrzymaniu, to ważniejsze może być zdrowie, ale gdy przestanie się żyć na czyimś utrzymaniu to brak zaradności mocno da o sobie znać i może doprowadzić np. do problemów ze zdrowiem (psychicznym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, ale utrzymywanie sie samemu nie swiadczy o jakiejs mega zaradnosci.. inaczej 99,9% ludzi na swiecie byloby zaradnymi a to przeciez zwyczajna sprawa zarabianie na swoje utrzymanie

Nie chodzi mi o jakąś mega zaradność, tylko żeby w ogóle być chociaż częściowo zaradnym, to jest niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak siedzisz z kilkorgiem przyjaciół przy ognisku i popijacie piwko, to nic już więcej do szczęścia nie potrzeba. Ale warto pamiętać też o tym, żeby być dobrym dla ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×