Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kolonoskopia


kolega

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z was miał robioną kolonoskopie ??? jak przezyliscie ten zabieg ? mam prosbe abyscie odpisywali szczerze , wasze spostrzezenia poniewaz boje sie tego badania ... a nie mam innego wyjscia i musze isc na kolonke ;/ ... mam ciagle bole brzucha ktore sa zazwyczaj po lewej stronie ... mam 21 lat i martwie sie zeby to nie bylo nic powaznego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy Cie uśpią czy nie. Ja byłem pod narkozą, nic nie czułem. Nawet zastanawiałem się czy w ogóle miałem ten zabieg.

A przed tak samo jak Ty szukałem w necie opinii, jednych bez narkozy strasznie boli, innych trochę, jeszcze innych w ogóle.

Wiadomo, że się boisz, to zdrowa reakcja, ale Tylko Ty się musisz przekonać na własnej skórze jak to będzie. Opinie innych są tu moim zdaniem niewiele warte.

 

powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze kolonoskopie w narkozie wykonuje sie w tzw. krotkiej narkozy bez intubacji ... ale moje pytanie jest takie czy jak mam stwierdzona poczatkowa astme oskrzelowa czy to nie bedzie problemem w czasie narkozy ? i czy w moim przypadku bedzie potrzebna intubacja czy po prostu tak jak kazdy pacjent przy krotkiej narkozie bede normalnie oddychał za pomoca srodkow ? dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega, To są raczej pytania które powinieneś kierować do lekarza prowadzącego lub anestezjologa....wątpię czy toś na forum o NERWICY I DEPRESJI będzie znał odpowiedzi na te pytania.... swoją drogą nie łatwiej o to zapytać na jakimś forum medycznym? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×