Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa myśli...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę wszystkim wesołych pogodnych świąt bez przejmowania się swoimi natręctwami i problemami związanymi z nerwicą, nikt nie zaprzeczy, że kiedyś z tego wyjdziemy i tego się trzymajmy :).

Piotrekd04: Szczęścia i pomyślności w życiu, zdrowia i rodzinnej wigilii!

Powodzenia w walczeniu ze swoimi słabościami i lękami

Życzy: Karol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie męczą myśli, że zmarnowałem młodość. Patrzę z zazdrością na ludzi, którzy potrafią połączyć studia, życie towarzyskie i uczuciowe. Ja większość czasu spędzam w swojej głowie i na każdej z tych płaszczyzn odniosłem sromotną porażkę. Nikogo nie dopuszczam bliżej, bo boję się, że dowiedzą się, kim naprawdę jestem. Cholernie tęsknię za normalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo silne natręctwa myślowe dotyczące wielu sytuacji życiowych, obecnie od kilkunastu miesięcy są związane głównie z niepowodzeniem w łóżku. Lekarz przepisał mi doraźnie zomiren przed stosunkiem jednak benzo powoduje senność i obniża libodo, które i tak mam b. niskie. Przyjmuje także moklobemid. Zastanawiam się nad spożyciem alkoholu, czy może faktycznie wybrać benzo? Chyba, że zna ktoś jakiś sposób na silne natręctwa? Może jakiś lek skuteczny w tej sferze? Oczywiście ssri odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dziewczyna też by się napiła...

 

jeżeli chodzi o benzo to mówię o dawce 0,125 mg zomirenu - chcę się pozbyć natręctw myślowych i nie wiem co wybrać, alkohol czy benzo, myślałem też żeby zrobić następująco: po tym jak alkohol wyparuje zarzucę benzo by podtrzymał się stan uspokojenia (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×