Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego podobam się starszym kobietom?


Gość Jeżozwierz

Rekomendowane odpowiedzi

niemądry, Ty jesteś źle wychowany, nie wiesz kiedy trzymać język za zębami po prostu, jesteś słabo zsocjalizowany i nie masz pojęcia nic o kobiecej psychice - stąd twoje głośne wrzaski i niestosowne zachowanie. Wiesz, to tak jakby ktoś stwierdził na tym forum, ze ludzie z depresją to świry i psychopaci i powinno się ich izolować od ludzi i jeszcze się dziwił, że inni nie akceptują jego ograniczonej wizji.....każdy ma prawo mieć własne zdanie, nawet jeśli totalnie mija sie z prawdą, ale nie wszędzie wypada o nim mówić.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry,

My już na ten temat dyskutowaliśmy i wcale mi nie chodziło o to ,że Tobie się panie po 30tce nie podobają. Masz do tego święte prawo i możesz sobie krzyczeć o tym gdzie chcesz. Chodzi tylko o to ,żebyś uszanował takowe osoby i wyrażał się na ich temat w troszkę "milszy " sposób. Nie mam po prostu ochoty na każdym kroku czytać ,że jestem śmierdząca emerytką.

 

Ps. Mnie się strasznie jęczy dupy nie podobają :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, o kobietach po 30 r ż. :

 

harpagan83, i nie brzydziłeś się? :shock: Bleeeee....
Misiek_NL, moim zdaniem kobieta 30+ to już emerytka. Facet zresztą podobnie. No, może 35+ bo później się starzejemy. Nic nie zastąpi młodego i jędrnego ciałka. Takie życie.
Misiek_NLNie moja sprawa, że lubisz babcie (chociaż uważam, że to niesmaczne).
Dla mnie kobieta może być ładna jeśli jest w przedziale 20-30 lat. Kropka.
harpagan83, no dobrze. Każdy z nas lubi co innego. Ty lubisz stare, zwiotczałe, emeryckie ciała a ja lubię młode, jędrne i pachnące. Rzecz gustu.
Równie dobrze mogę spotykać się z kobietami 30+ po pijaku - wtedy będą dla mnie atrakcyjne.
fobia, widziałem i to niejedną. Przykry widok :(

 

Więcej mi się nie chce........ :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o ostrzeżenie za udział w dyskusji i posiadanie własnego zdania. W końcu kraj się faszyzuje i nie może być tak, żeby ktoś myślał inaczej niż demokratyczna większość.

 

za własne zdanie nie dostaniesz ostrzeżenia, ale za sposób jego wyrażania jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, 8) spokojnie, spokojnie.....wiesz co mówią Denerwując się mścisz się na swoim zdrowiu za głupotę innych i usiądź i powtarzaj:

"Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, qurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora. Prawdę mówiąc jestem wyluzowany jak wagon pełen pier*olonych, medytujących tybetańskich mnichów." :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, Ty jesteś źle wychowany, nie wiesz kiedy trzymać język za zębami po prostu, jesteś słabo zsocjalizowany i nie masz pojęcia nic o kobiecej psychice - stąd twoje głośne wrzaski i niestosowne zachowanie. Wiesz, to tak jakby ktoś stwierdził na tym forum, ze ludzie z depresją to świry i psychopaci i powinno się ich izolować od ludzi i jeszcze się dziwił, że inni nie akceptują jego ograniczonej wizji.....każdy ma prawo mieć własne zdanie, nawet jeśli totalnie mija sie z prawdą, ale nie wszędzie wypada o nim mówić.... :roll:

 

...a Ty jestes upierdliwa, arogancka i malo inteligentna - jak dyskusja nie idzie zgodnie z Twoja koncepcja - jedyna sluszna ! - to naduzywasz swojej plakietki "moderator". Oceniasz ludzi mocno z gory. Gosc ma prawo do swojego zdania, czy Tobie sie to podoba, czy nie. Nie ma to nic wspolnego z obrazaniem kogokolwiek, jest to jego indywidualna ocena. Maja prawo podobac sie jemu mlode dziewczyny, a starsze nie. Pogodz sie z tym.

 

a teraz dawaj ostrzezenie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, ale jemu może się podobać nawet kupa na klacie u młodej 18 - jego sprawa. Poobrażał kobiety wystarczająco już w tym temacie :roll: - nie widzisz tego - twoja sprawa. Poza tym wiesz, dziękujemy za obronę, nie wiedziałam, że zatrudnił adwokata :lol:

Dokładnie przytocz mi fakty, gdzie nadużyłam mojej "plakietki" ?

Zaś o mojej inteligencji wolałabym żebyś nie pisał, bo mało masz podstaw żeby ją określić....... ( ja nie zakładam tematów o wątpliwej śmieszności w stylu "hej dupeczki" - a wszystkie dupeczki piszcząąąą :lol: co jakby nie patrzeć IMHO jest oznaką niskiej inteligencji...... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: jesteś śmieszniejszy od niemądrego, naprawdę dawaj pisz, pisz śmiało a ja się dalej po poniżam żeby mieć szanse u zarywacza dupeczek :lol:

 

Ciągnij ten offtop dalej a zobaczymy kto nadużyje swojej funkcji....... swoją drogą uwielbiam jak ktoś na konkretne pytania o przytoczenie faktów odwraca kota ogonem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×