Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoterapia w przypadku DDA


Helvetti

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

właśnie znalazłam się pierwszy raz na tym forum i od razu mam pytanie. Uczęszczam od 3 miesięcy na terapie DDA. Odbywają się one raz w miesiącu. Na ostatnim spotkaniu spytałam terapeutkę czy mogłyby odbywać się częsciej, wobec czego kolejne mam wyznaczone 2 razy w miesiącu. Nigdy nie byłam u żadnego psychologa, psychiatry ani terapeuty. Do tej pory. Po wizycie u psychologa zakwalifikowano mnie na terapie DDA. Niestety jakoś mam mieszane uczucia z tych spotkań. Czy ktos mógłby mi powiedzieć jak powinny one wyglądać, czy jest jakiś schemat itp. Ja poprostu przychodzę kobieta mnie pyta jak minął dzień, jak sie dzis czuje, ja opowiadam, ona slucha. To mi się bardziej wydaje jak spowiedz w konfesjonale bez głębszych wniosków. Już 3 miesiąc a ja w sumie nie wiem jak pracować nad sobą. Jak to wszystko powinno wyglądać. Proszę napiszcie mi na ten temat jak to widzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

camelka, moja terapia też tak wygląda. ostatnio mój terapeuta dał mi zadanie domowe, nowosc. a tak to nic. to Ty chyba masz dochodzic do jakichs tam wniosków po rozmowie z terapeutą. on tylko mówi co jest normalne a co nie i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×