Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uważajcie Dziewczyny!


Gość ccola

Rekomendowane odpowiedzi

No zgadzam sie z toba KORAT ale czasami zdaza sie dziewczyna lub chlopak pisza takie rzeczy bo mszcza sie za to ze druga polowka juz niekocha i zostawila,nierozumia slowa nie wiec wypisuja bzdury pod adresem dziewczyny lub chlopaka a przeciez zycie toczy sie dalej.Wiem kazde rostanie boli ale to niepowod by kogos oczerniac takie sprawy zalatwia sie w cztery oczy a nie zasmieca forum.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Dori26 wszystkiego nie wiesz i wiele rzeczy on Ci nie powiedział.Oszukuje Cię tak jak Ją.Później zobaczysz jaki jest naprawdę.Wykorzystał Ją i tyle.Jeszcze będziesz płakać na Niego tak jak Ona płaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz takie zycie niewiemy z kim jestesmy, skoro byl taki podly dlaczego od razu go niezostawila??Niemusiala tego ciagnac mogla go rzucic i znalesc sobie kogos kto by ja kochal a niewylewala niepotrzebnie lzy.Po co mu pozwalala sie wykorzystywac bo kochala?Takiego drania rzuca sie odrazu a nie ciagnie wnieskonczonosc skoro poznala jaki jest,a moze nadal kocha tylko nieumie sie pogodzic z tym ze on juz nic nieczuje do niej?i wymysla sobie jak go dobic.Hm moim zdaniem jako ludzie dorosli powinni to sobie raz na zawsze wyjasnic i skonczyc temat,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz takie zycie niewiemy z kim jestesmy, skoro byl taki podly dlaczego od razu go niezostawila??Niemusiala tego ciagnac mogla go rzucic i znalesc sobie kogos kto by ja kochal a niewylewala niepotrzebnie lzy.Po co mu pozwalala sie wykorzystywac bo kochala?Takiego drania rzuca sie odrazu a nie ciagnie wnieskonczonosc skoro poznala jaki jest,a moze nadal kocha tylko nieumie sie pogodzic z tym ze on juz nic nieczuje do niej?i wymysla sobie jak go dobic.Hm moim zdaniem jako ludzie dorosli powinni to sobie raz na zawsze wyjasnic i skonczyc temat,pozdrawiam

Tak niewiemy z kim jesteśmy.Jesli się kogoś kocha ponad wszystko to robisz wszystko żeby był szczęsliwy.Próbujesz spełnić marzenia.Nie wiesz co Ta druga osoba czuje,tylko wiesz co Ty czujesz.Wydaje mi się,że duzo rzeczy nie wiesz.Nie tylko ona go dobija ale On ją też.Jeśli dziewczyna się nie odzywała to po co jej wysyłał sms i zaczepiał na gg? Widocznie kogoś nie stać na wyjaśnienie.Dziewczyna dała spokój nie odzywała się a On pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze to miejsce niejest najlepsze na pranie brudow,zaczepia ja to niech zmieni nr gg,wysyla esy niech zmieni nr tel i bedzie miala spokoj,pozatym dlaczego sama tego niepisze tylko posluguje sie toba?rozumiem przyjazn przyjaznia ale to ona cierpi a nie ty wiec ona powina tu pisac co jej zrobil jak ja skrzywdzil :!: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze to miejsce niejest najlepsze na pranie brudow,zaczepia ja to niech zmieni nr gg,wysyla esy niech zmieni nr tel i bedzie miala spokoj,pozatym dlaczego sama tego niepisze tylko posluguje sie toba?rozumiem przyjazn przyjaznia ale to ona cierpi a nie ty wiec ona powina tu pisac co jej zrobil jak ja skrzywdzil :!: pozdrawiam

Wiem że to miejsce nie jest dobrym miejscem na pranie brudów.Może Ci mówił może nie...Spełniła Jego wielkie marzenia.Dziewczyna się poświeciła, chciała żeby był szczęśliwy a On nie umie tego docenić i uszanować.Naprawdę nie mówie tego bo ją znam ale ma dobre serce.Trudno ktoś inny to doceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×