Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoterapia nie działa


KrzysztofT

Rekomendowane odpowiedzi

Na terapii udało mi się wyleczyć z ataków paniki , depresji i fobii , choć chwilę ... nie , to nie mogła być terapia to musiało być coś innego , pewnie jakieś inne czynniki tylko za ch.uj nie wiem dlaczego wcześniej się nie pojawiły albo dlaczego wcześniej te ataki nie ustąpiły samoistnie :lol: po terapii dopiero ale pewnie to zbieg okoliczność :lol: więc zamiast wprowadzać zmiany w swoje życie , zmienić błędne przekonania czy zmierzyć się ze swoimi problemami a następnie nauczyć się sobie z nimi radzić , mogłem na ataki paniki łykać Xanax , na depresje myślę , że SSRI by pomogło a na fobie Valdoxan :lol: to trochę jak z nadciśnieniem , można je wyleczyć zmieniając tryb życia na aktywny , pozbywając się złych nawyków żywieniowych i nałogów , choć w sumie po co ? lepiej dalej siedzieć na dupie , łykać prochy w końcu ciśnienie się unormuje choć choroba dalej będzie trwać i przy odstawieniu może być nie zaciekawię :lol::P więc widzisz ja sobie radze bez leków i nie mam żadnych objawów dzięki terapii ciekawi mnie co by się działo z tobą gdybyś odstawił ? jak myślisz ? :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Kochana, po co tracisz czas na przekonywanie kogoś do swoich racji?

Nie szkoda Ci czasu?

Cho...na drincka! ;)

 

-- 12 lip 2012, 23:02 --

 

tam kadż bzdety.

Lepiej swoje bzdety zapisuj sobie w jakimś pamiętniku. To, co wypisujesz tu w "tych" wątkach...tego po prostu nie da się czytać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Kochana, po co tracisz czas na przekonywanie kogoś do swoich racji?

Nie szkoda Ci czasu?

Cho...na drincka! ;)

 

-- 12 lip 2012, 23:02 --

 

tam kadż bzdety.

Lepiej swoje bzdety zapisuj sobie w jakimś pamiętniku. To, co wypisujesz tu w "tych" wątkach...tego po prostu nie da się czytać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, masz racje :D Dodam go do ignorowanych zeby mnie nie kusilo odpisywac ... bo jednak kusi jak widze bzdety ktore wypisuje.

 

Tomcio Nerwica, a Ty to dopiero glupi jestes :roll: Wierzyc, ze Ci psychoterapia pomogla i uzyskanie samoswiadomosci pffffff... lyknalbys se lepiej procha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, masz racje :D Dodam go do ignorowanych zeby mnie nie kusilo odpisywac ... bo jednak kusi jak widze bzdety ktore wypisuje.

 

Tomcio Nerwica, a Ty to dopiero glupi jestes :roll: Wierzyc, ze Ci psychoterapia pomogla i uzyskanie samoswiadomosci pffffff... lyknalbys se lepiej procha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×