Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

neuroman, czyli jak ja mam nadmiar emocji to jestem zbyt zdrowa czy jak??

a może ktoś właśnie pomyśli o tych chorych tutaj, których przecież jest większość jak mniemam i zaprzestaniecie już tych przepychanek :?::!::silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Dlaczego tak uważasz ? Złość, frustracja i emocje PEWNOŚĆ SIEBIE są czymś naturalnym dla zdrowego człowieka.

Wnioskuję, że zaliczasz się do chorych ?

 

 

Złość i frustracja są, ale zależy jak je wyrażasz. Ja nigdy nie wyzwałam nikogo w taki sposób jak Ty i nie życzyłam nikomu śmierci , nawet podczas najsilniejszego wzburzenia. Ale to ja jestem chora :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja matka... Zaraz dostanę szału i będzie awantura... dąży do tego od samego rana... nawet benzo działa jak pastylka na ból gardła przy tych jej odpałach :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dąży do tego żeby wywołać we mnie napad furii... hamuję się już ponad miesiąc więc chyba tęskni za dawną mną... jestem już na krawędzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że z tego forum więcej biorę niż daję; że ludziom, nawet tym, których bardzo lubię, nie poświęcam odpowiednio dużo uwagi; że czasem po prostu brakuje mi słów; że moje teksty są często koślawe i nie oddają tego, co rzeczywiście myślę. Wybaczcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, to Centralny System Uwierzytelniania Uniwersytetu Warszawskiego, masakra, więcej z nim kłopotów niż z niego pożytku. a mam konkretnie problem z APD czyli archiwum prac dyplomowych, bo mi tam źle tytuł wpisali! :evil:

no czytałam, Biedulko, że źle się czujesz. :( ja też dziś umieram, nie wiem jak się doczłapię na terapię, to musi być coś z pogodą, nie ma siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, nie przejmuj się... ja też takie mam odczucia co do siebie... myślę że każdy daje z siebie tyle ile jest w stanie dać w chwili obecnej. Nikt tu nie kładzie na szale "wziął" i "dał" ... Ważne że z nami jesteś :smile: :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie debilizm u ludzi, ich zazdrość, agresja, pustota, myślenie o sobie że są zajebiści, a jak już się poczują panami świata to potem przeżywają to jak mrówka okres przez kolejny rok, chwaląc się i żaląc wszystkim w koło. Jeden mądry powiedział kiedyś że dopóki nie zajrzał do internetu to nie wiedział że na świecie jest tylu idiotów. Miał rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×