Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jest, jak napisałaś. Ja sam wiem najlepiej jak ma przebiegać leczenie, a on czy ona ma wypisywać, co ja karzę i tyle.

Malarz cieni, a nie pomyślałeś, że Twoje metody leczenia przynoszą marny skutek, skoro tak często żalisz się, że natręctwa zmarnowały Ci kolejny dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malarz cieni, po co lekarz w takim razie skoro uważasz, że wiesz lepiej.... :?
Ktoś musi receptę wypisać, proste.

Receptę równie dobrze może wypisać rodzinny :P tylko mam nadzieję, że zarówno lekarz rodzinny jak i psychiatrzy są w większości na tyle mądrzy, że nie wypisują leków pod dyktando pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malarz cieni, pozwolisz, że w swoich wypowiedziach będę jednak opierała się na własnych doświadczeniach, zamiast głosić teorie ukute na podstawie pseudonaukowych rozważań, gdyż nie jestem lekarzem, jak mniemam, podobnie jak Ty.

Życzę powodzenia w obranej drodze :papa: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że mam jakiś tam nastrój a dzieje się wokół mnie dużo złych rzeczy, co mnie niejako gniecie. To, że wchodzi zima i niema szans na zmianę, na impuls odebrany od koloru kwiatów budujący optymizm z którym można iść zwojować świat. Tylko sepia sanki, bałwanki, pełne wódki szklanki. A ja gdzie, gdzie w tym wszystkim ja? Chyba ominęło mnie niezauważenie parę pór roku bym powiedział, może to lata na palcach koło ucha idą bezszelestnie, niezauważenie zabierając barwy z kwiatów, zostawiając sepie i cały ten kontrast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×